Zavrieť

Porady

Prestahovanie plazmoveho TV

Potrebujem prestahovat plazmovy televizor rozmerov 125x85cm. Vraj sa nemoze polozit na lezato ale musi ostat v zvislej polohe. Krabicu som uz vyhodila, tak ako ho fixovat na jazdu (cca 10km po meste). Mam k dispozicii kombi pripadne velku dodavku. Vopred dakujem za vase tipy.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Pri obchodoch s bicyklami zvyknú byť vyhodené krabice od bicyklov. Sú pevné a veľké, takýto televízor by sa mal do nich vojsť. Z dvoch takých krabíc by som ja spravil stojan - jedna krabica na samotné televízor, z druhej by som spravil pevný a veľký podstavec, na ktorý by som pevne prichytil (prilepil) tú prvú krabicu. V aute by som ešte "pavúkmi" fixoval televízor, aby sa neprevrátil.
    michadel Vdaka za tip. Uz som rozmyslala, kde ist pytat velku krabicu a bicykle ma fakt nenapadli.

    erik555 je offline (nepripojený) erik555

    erik555
    to sa pytas ako fixovat na jazdu? to akoze ti nic nehovoria lepenky, deky atd. + prichytit nejakym popruhom atd. Nemas nejaku normalnejsiu otazku?
    michadel Tak pardoooon, ze som svojo neuveritelne hlupou otazkou urazila vasu inteligenciu.
    erik555 moju nie...skor svoju si urazila
    misoft ...a ešte vylepšenie - obrazovku zabezpeč kartónom - obrazovka smerom od operadla.....

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Ja do dodavky dvoch ludi nech ho drzia...ja by som to tak....a samozrejme by som ho zabalila...bublinkova folia alebo nieco podobne...
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    michadel :-))) a policajti sa ma opytaju ci to tam prevazam utecencov alebo co to tam mam.
    misoft A prečo? Si v pohraničnom pásme? Policajti ťa len tak mirnix-dirnix zastaviť nemôžu (to by potom museli zastavovať všetky autá, kde sedia okrem vodiča i spolujazdci.....)
    lujza.j a ty čo si prevádzač?!ked ťa toto hned napadlo....no ja by som to takto ako som napísala.....
    michadel Lujza, len som srandovala, ale vdaka za tip, tiez som take nieco zvazovala. Ale podla rady Chobota som uz zohnala paradnu krabicu od bicykla a to uz neni problem priputat popruhmi.
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Prenes v rukách a nebudeš mať dilemu ....
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    erik555 Myslis LCD LED, cize LCD s LED podsvietenim Viem, ze sa to v obchodoch tak hlupo oznacuje...Ked LED, tak akurat LED steny, LED panely...
    KoxXxo ty dobre vieš čo myslím, len sa nerob..
    erik555 tak nezavadzaj verejnost, tak ako zavadza obchod (alebo vyrobcovia?)
      zbaliť

    Prestahovanie plazmoveho TV

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.