Zavrieť

Porady

Anatomický vankúš Dormeo?

Teraz v TVshope je akcia na Dormeo anatomický vankúš (2 ks za 19,90 Eur)!
Chcem sa Vás opýtať, či niekto z Vás už má a aké má skúsenosti?
Ďakujem za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ak si doposial anatomicky vankus nemala, tak odporucam ist radsej osobne do predajne, ci lekarne, dat si ukazat viacere a hmatom vyskusat, co ti najviac vyhovuje.
    Lebo anat.vankuse sa vyrabaju v roznej "tvrdosti", takze nevieme, aky vankus hladas a kvoli comu ho chces vyuzivat.

    Ortop. vanusov je viacero druhov,vyrabane su v roznych variaciach,v roznej tvrdosti, a pod.Ja mam doma 4 ,ale Dormeo je pre mna strasne makky...

    Na trhu su aj vakuse v roznych cen. relaciach. Nikde nie je napisane, ze ten najdrahsi je nalepsi,ale neoplati sa kupovat co najlacnejsi,lebo to su zvacsa iba imitacie z nekvalitnych materialov,ktore nesplnaju svoj ucel.

    Takze kup radsej osobne v specializovanej predajni, kde ti vedia aj poradit a kde si mozes "ohmatat" a vyskusat.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j Jáj,ale v špeci predajni nebudu dva za 19,90e...veci z tv šopupomoc...
    arizona lui, ja pouzivam tieto vanuse uz dlhe roky. Mala som aj drahsie, znackovejsie...ale moj naoblubenejsi bol kupeny v dedinskej Jednote , v akcii asi za 200 sk :-D . Vyrobcom bola nejaka ceska firma, skoda, ze som zabudla jej nazov /pamatam, ze som pozerala vtedy aj ich web stranku/ ,lebo by som si ho urcite objednala znovu.Zo skusenosti viem, ze aj tie najznackovejsie sa casom vylezia,takze treba obmienat.
    lujza.j Ja som mala jeden normalne zo zdrav.potrieb ten zdedil moj chlap a teraz uz nejaky rok z tej peny...nemyslim,ze je znackovy....nepoznam vyrobky dormeo..odradza ma ten predaj v tv...keby trebalo matrac...tak zase segum...inak spava sa na tom vacsom hrbe toho vankusa....keby niekto
      zbaliť
    Ing. Ľubomír Janoška
    Skúsenosti sú veľmi subjektívne. Mne osobne matrac dormeo vyhovuje najviac zo všetkého, čo som doteraz skúšal, manželke nevyhovuje vôbec. S vankúšmi to môže byť podobné.

    Anatomický vankúš Dormeo?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.