Zavrieť

Porady

Chybne podaný výkaz majetku a záväzkoch

Do výkazu majetku a záväzkoch som zabudlala napísať odvody za 12/2013.
Ako mám postupovať ďalej. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Poslať nové opravené výkazy.

    mondes je offline (nepripojený) mondes

    mondes
    Podáš ešte raz opravené výkazy, t.j.. Výkaz o M a Z a taktiež, aj keď ste tam chybu nemali, pošleš aj Výkaz o P a V. Postupuješ takto:

    Dodatočný výkaz pošlete tak, že najprv si pozrite, kedy ste posielali predošlý výkaz a zapíšte si evidenčné číslo tohto už podaného výkazu. (to číslo budete potrebovať pri podávaní opraveného výkazu). Potom pošlete opravený výkaz takým spôsobom, ako ste posielala pôvodný. A nakoniec cez Nešpecifikovanú agendu kliknite na Všeobecné podanie pre FS a tam im oznámte, že posielate opravený výkaz o M a Z s evidenčným číslom XX a že by na výkaz s evidenčným číslom (tým, ktoré ste si predtým poznačila) už neprihliadali. Takýto postup je pri obidvoch výkazoch.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    cinky16 mam len taku podotazku, ked sa daju dodatocne vykazy, nemoze byt udelena pokuta zo strany DU?
    mondes Hmm, neviem prečo, ved si ich podala v termíne, myslím tie predošlé. A ak máš možnosť podať dodatočné DP, tak prečo by si nemohla podať opravné výkazy. Neviem o tom,aby to pokutovali.
    cinky16 nie nie, ja len tak informativne sa pytam
      zbaliť

    cinky16 je offline (nepripojený) cinky16

    cinky16
    ja ked som preberala JU po byvalej uctovnicke, tak ona tiez nedavala odvody a ani mzdy do zavazkov, tvrdila, ze do zavazkuoch to pojde v case uhrady...tak neviem...aky mate na to nazor vy?
    mondes To nie je správne tvrdenie. Potom by žiadne záväzky k 31.12. nevznikli, ak by sa neuhradené faktúry neúčtovali do záväzkov. Záväzok voči zamestnancom vzniká za každý odpracovaný mesiac, resp. je dôležité, ako máte dohodnuté vyplácanie za vykonanú prácu.
    cinky16 vyplaty nasledujuci mesiac k poslednemu dnu....ano mate pravdu, ona vsetko davala do zavazkov, teda dodavatelske fa, ale odvody a mzdy a havarijne, co su dohodnute na 4 roky, nedavala do zavazkov.

    Chybne podaný výkaz majetku a záväzkoch

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.