Zavrieť

Porady

Nesprávne Vyúčtovanie za byt rok 2013

Pekný deň, prosím o radu pri výpočte nedoplatku/preplatku za byt za rok 2013.Obdržali sme vyúčtovanie kde nám vyčíslili nedoplatok cca 310 eur .Na OSBD mi povedali , že nedoplatok je 138 Eur a nie 310 eur.Zrejme urobili chybu.Skutočne zaplatené zálohy za rok 2013 boli 1900,99 a skutočné náklady 1845,92 Eur a tak mi selským rozumom vychádza, že nám majú vrátiť 55,07 Eur. Vôbec nerozumiem tomu ako to rátajú.Ďakujem za Váš čas, usmernenie a každú radu.
panamaus Daj sken vyúčtovania
Lenamária Sken nemáme
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Lenamária Sken nemáme.
    dariusko Napíš z vyúčtovania :
    m2 na UK
    € na UK
    m3 na TUV
    € na TUV
    € / m2 do FO
    Lenamária Náklady sú v poriadku, ale tie platby mi nesedia.Pôjdem tam osobne.Ďakujem za reakciu.
      zbaliť

    sito je offline (nepripojený) sito

    sito
    Ideš na to správne. Vystavili ti predpis, menej by si namala, ak bol nastavený, napočítaný správne. Viac, môžeš.

    V konečnom vyúčtovaní, ročnom je to tak, ako píšeš. Úhrady, mínus náklady. Tiež mi to vychádza +55,07 €.

    Vieš, im môže vyjsť nedoplatok. A nie je to len voči predpisu, že zle ti ho napočítali, či užívanie služieb si prehnala?
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Lenamária Myslím, že sme s užívaním služieb nič neprehali, ale stalo sa , že banka v decembri neodoslala platbu.Tú sme zaplatili až po zistení, že to nebolo uhradené a tak si myslím, že tie nezrovnalosti mohli vzniknúť z toho.No uvidím, čo mi povedia.Ď.
    sito No vidíš, a hneď to inak vypadá. Banky sa teraz tak k tomu stavajú, máš príkaz, uhradíme. Ale ak nemáš na účte peniaze, neuhradíme v termíne. Dodatočne už neuhradia.

    Ak im vydokladuješ všetky tvoje úhrady, platby, mesačné a súhlasíš s napočítanými nákladmi, tak ti musia vrátiť tých 55,07 €.
    Lenamária Ďakujem a uvidím
      zbaliť

    Nesprávne Vyúčtovanie za byt rok 2013

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.