Zavrieť

Porady

ako si vybrat firmu na vypracovanie podnikatelskeho planu?

Zdravim, viete mi prosim poradit, ak si chcem nechat vypracovat podnikatelsky plan, su rozne firmy a aj rozne za to pytaju, napr. http://ssro.sk/cennik.php pytaju za vypracovanie 19E, a zasa ina spol. napr. tato http://lacapital.sk/cennik.html pyta od 60E hore, dalsia zas aj 200E, ako si mam vybrat, nepoznate ich nahodou, ci nemate skusenosti, alebo ako by ste sa rozhodli???dakujem za kazdu odpovedLena
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    Ujasni si, naco vlastne potrebujes TAKY podnikatelsky plan. predpokladam, ze na podnikanie mas vlastny, super plan. Bez neho to nema zmysel. Takze "na papieri" potrebujes asi iba taky nejaky plan, aby co ja viem co. Ale preco nedokazes dat na papier ten svoj plan, to je otazka zahadna...
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    skublina potrebujem to na UP, pretoze ziadam o prispevok na podnikanie...
    jslancik Ano, ja viem. Som rad, ze aj ty. A pristup mas dobry. Od zaciatku si si vedoma, ze mnohe veci nedokazes robit lepsie ako ostatni. Ale preco nedokazes dat na papier svoj super plan, to neviem. Najskor preto, ze ho chces maskovat. Aby ti ho niekto nahodou nevyfukol. Preto das na UP iba nejaky podradny plan. Hm, TO je dobry plan.
    skublina no , ehm, sudit mozes...., jednoducho potrebujem pomoct, to je vsetko...mozno na to mam, mozno nie....cas ma tlaci
    jslancik Na nete su stovky dobrych planov. Stiahnes, trocha upravis, a bude. Tak ci tak ho musis prezentovat, to nie je len o odovzdani a dost. Takze musis o nom vediet viac nez dost a byt s nim stotoznena. Ale kludne daj zarobit. Najlepsie su tie najdrahsie, samozrejme.
      zbaliť

    ako si vybrat firmu na vypracovanie podnikatelskeho planu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.