Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    Zatial netreba, osobne by som pockal na dalsiu aktualizaciu Windows 8.1 ktora bude asi na jesen 2014 alebo zaciatkom roka 2015.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft Tu bude háčik. Aktualizácie síce budú, ale nie pre W8, ale pre W8.1 - W8 bude mať problémy s aktualizáciami.
    pistik71 No to je jasne, ale predpoklad je, ze prejde z 8 na najnovsiu aktualizaciu 8.1. Principialne, 8-ka funguje v Desktope (Pracovna plocha) fajn, tak pri prechode na 8.1 treba podla mna pockat kym tuto verziu vyladia. To je napr. ako keby XP-cko aktualizoval zo SP1 na SP2 a potom na SP3. Tak to moze zobrat kratsou cestou rovno z SP1 na SP3 :-). Navyse ak niekto pouziva SkyDrive desktop, v 8.1 nepracuje klasicky ale len cez metro (s cim ma vela ludi problem).
    Na novy PC davam samozrejme 8.1, ale ak mam niekde 8 a funguje, tak zatial nenahlim s prechodom na 8.1. Kopec casu na preinstalaciu, pri upgrade obcas problemy s indexaciou a vyhladavanim, a dalsie vyskytujuce sa problemy. Ale ak sa niekto nudi, tak preco nie? A aktualizacie zatial su a do roka sa to vyladi a vychytaju sa problemy.
    misoft Tie aktualizacie - len samé kozmetické úpravy (pridanie Štart, nábeh rovno do desktopu miesto do Metra......). Tiež by som sa nehrnul do W8.1 ak pôvodné pracuje bez chýb.
    Letko Pôvodný funguje bez chýb. Len som niekde čítal, že teraz je 8.1 zadara a o chvíľu sa bude platiť, tak neviem.
    misoft ...som tiež počul.... už nevedia, kde by prachy hrabali. zaplatíš za OS a modernizácia = suma za ďalší OS - a pritom je to ten pôvodný, len "vylepšený"....
      zbaliť

    Treba aktualizovať Windows 8 na Windows 8.1?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.