Zavrieť

Porady

Poznáte niekto výrobcu klasickej "ozdobnej" zárubne?

Ahojte. Chcem v byte obložiť pôvodné kovové zárubne obložkovými. No neviem nájsť výrobcu takých klasických "staromódnych" ozdobných, ako sú napr. v starých domoch spred 50.-tych rokov. Niečo podobné ako v prílohe. Poznáte niekoho, kto to v SR robí? Ďakujem.
taketo nejake zarubne.jpg  
cf0125ba03480428bab146df1f7c98b8.jpg  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    huri Nie je to celkom podľa môjho gusta ale ďakujem!

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Dôležité je, že či to vie urobiť, či má kvalitný materiál a dobré ceny. Ak áno, potom sa vie prispôsobiť aj tvojej požiadavke.

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Tu máš slovenského výrobcu:
    http://www.unistol.sk/sortiment/dver...zarubne-dveri/
    Pridám ti ešte:
    http://www.nabytok-doplnky-interier....rubne-h1-.html
    Naposledy upravil Peggynka : 30.05.14 at 18:07
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    huri Hej, Unistol poznám. To, čo majú na webe sa mi nejak extra nepáči, ale idem do ich BA showroomu, tak uvidím.. majú otvorené iba 1 deň v týždni, čo je trošku problém.
    Peggynka A čo tak komunikovať priamo s nimi?Majú tam kontakt.
    FormanP daj potom vediet, z webu to je take nejasne ale potencial tam je :-)
    huri jasné, riešil som s nimi už asi pred 2 týždňami, ale lepšie je osobne. Diki.
      zbaliť

    judit.esam je offline (nepripojený) judit.esam

    judit.esam
    a čo tak stolárska dielňa: MMnábytok.sk aj predávajú zárubne aj výrobu majú, a cenová ponuka je zadarmo. treba si ju vypýtať... http://www.mmnabytok.sk/www/
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    huri Ďakujem, no títo nemajú v ponuke na webe žiadne zárubne a robia iba klasický moderný nábytok. Či ako viete, že robia aj zárubne?
    judit.esam predávajú aj zárubne, aj ja mám od nich síce nie také ako by ste chceli vy ale skúste im poslať fotku... Chlapci sú veľmi šikovní, mladí a vyrábajú všetko možné..
    judit.esam Majú výrobu na mieru!!
    huri oki, skúsim aj týchto, dík!
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    huri (Dnes 09:32) Ďakujem, no títo nemajú v ponuke na webe


    Nejde len o web ...takéto niečo by som riešil ( web ) len na získanie kontaktov na stolárov .
    Následne by som navštívil jedného ( dvoch - troch ) aj s fotkou .
    Solídny stolár takúto zárunňu vyrobí za jeden deň a na druhý ju kľudne aj namontuje ...

    Je síce pravda , že zákazka na objednávku bude v iných cenových reláciách ako nejaké šunty z Poľska ...ale je aj pravda , že kvalitu sa platí .

    Poznáte niekto výrobcu klasickej "ozdobnej" zárubne?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.