Zavrieť

Porady

internetovy podvod

poradi mi niekto? objednal som si bicykel cez stranku alibaba.com.na moje vyziadanie mi poslali Certificate of incorporation a moju Invoice. zaplatil som cez western union. potom mi mali hned poslat bicykel. ale neposlali a napisali mail, ze doslo k omylu, ze oni neposialju 1 bicykel, ale iba 3 kusy a viac... ja som povedal ze neposlem viac penazi ze nech mi poslu 1 ako sme sa dohodli alebo s5 peniaze. odpisali ze sa musia dohodnut s ich CEO a mi daju vediet. uz je to skoro 24 hodin a neodpovedali.ak neposlu ani jedno, mam sancu dostat peniaze spat ak to budem nejak riesit?... poradte co robit
Naposledy upravil mcmigy88 : 01.06.14 at 12:58
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Bol si podvedeny a chcu od Teba viac penazi...to je cele. Peniaze bohuzial uz neuvidis...taka je realita...
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mcmigy88 aj ja mam taky pocit :P viac penazi urcite neposlem. uz som poslal 270euro...
    brodozz Sak je na nete x krat uvedene Neplatit cez Western union.
    kopretinka ja nemám problém s western union,predávala som tak objektív,ale zase je podstatné,že s kým obchoduješ.
      zbaliť
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mcmigy88 ja sa vazne pytam
    srska si na zamyslenie
    mcmigy88 kto nechce poradit nech nepise
    srska dobre. prečo kupuješ cez aliho a babu? šak na amazone je bicyklov fúra - http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_ss...%2Ck%3Abicycle ja by som cez aliho a babu nekúpil ani toaletný papier. ak to bol nákup z číny - ťažko vymôžeš peniaze.
    tomas9999 Ja nakupujem cez alibabu a zatial v pohode . Ani jeden problém !
      zbaliť
    kopretinka 01.06.14 18:03 odstránil(a) z Porady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.