Zavrieť

Porady

FL Studio - kde stiahnut plnu verziu?

Zdravim...Nevie mi niekto poradit, kde by som stiahla plnu verziu FL Studia? Stiahla som si totiz len demo verziu a po niekolkych hodinach prace som si ulozila moj vytvor, ale zial, demo verzia nepodporuje ukladanie. Doteraz som pouzivala aj ine programy na tvorenie hudby, ale mala by som zaujem prave o toto FL Studio, kedze je ovela vymakanejsie ako ostatne programy. A kupovat si ho urcite nemienim, na to som neni az taky profesional

DOPLNENIE:

FL Studio plnu verziu som ziskala svojpomocne, bez akychkolvek problemov a zdarma...
Naposledy upravil abrakadabraka : 06.06.14 at 08:57
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    no, na kradnutie ťa určite navádzať nebudeme. Takže keď pod tým, že "nie si až taký profesionál" rozumieš, že nepotrebuješ ukladať, tak nebudeš ukladať...
    abrakadabraka a budem! a budem! a budem!!!

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ked si ho nemienis kupovat, tak ti musi vystacit aj demo verzia. Alebo si najdi nejake podobne programy, ktore su zadarmo . Na podvody ti tu urcite linky nikto z Poradakov davat nebude
    misoft Ja by som aj vedel, ale môj strážca Malwarebytes ma tam nepustí - asi vie prečo..... A vypínať ho kvôli tomu nebudem....
    abrakadabraka demo verzia mi nestacila, kedze sa v nej nedali ukladat vytvorene veci. ale uz som ziskala plnu verziu bez akychkolvek problemov

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    100 € je tak veľa? Koľko si už prepil či inak prehajdákal?
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    jslancik prepil-a, prehajdákal-a. Skôr by som sa spýtal, koľko minula na zbytočnú kozmetiku a handry... Ale to je jedno, každý máme inú prioritu. A mimochodom, je to "otázka, nie odpoveď". Bez ohľadu na to, že je trefná.
    sthruska Sypem si popol na hlavu!
    jslancik na mnohé otázky sa nedá normálne odpovedať... Potom sa na ná hnevajú, že je to "nevhodné"
    abrakadabraka radsej by som bola, ak by mi na moje otazky neodpovedal NIKTO, kto nema co k teme povedat!!! nie na kazdeho plati "podla seba sudim teba"...som absolutny abstinent, ale do toho ta nic a mam mnoho inych a dolezitych vydavkov, aby som davala 100e za nejaku vec, ktoru ani neviem ci vyuzijem - otazka bola jasna, ze chcem plnu verziu a zadarmo! aj male decko vie, ze ak niekto chce program, tak si ho skratka kupi, ale v dnesned dobe sa da ziskat hocico, tak preco by som sa nemohla opytat? mam v pc vela POTREBNYCH zakupenych originalov, ale toto skratka nie je nieco, co nevyhnutne potrebujem. mimochodom, plnu verziu FL Studia som uz ziskala uplne zadarmo a bez problemov, takze nabuduce ked niekto nevie poradit, nech radsej neradi
    jslancik a bolo to LEGÁLNE? jasné, že sa dá získať... nik nevravel, že nie. Ale nechceli sme ťa navádzať na krádež.
      zbaliť

    FL Studio - kde stiahnut plnu verziu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.