Zavrieť

Porady

Problem s kopirovanim obrazkov lumie 625 a aktualizacia softweru

Zdravím, mam nokiu lumiu 625 a uz od zaciatku mam akesi problemy. pri kopirovani obrazkov do pc mi neskopiruje vsetky. v pc mi niekedy prepise viacere fotky jenou jedinou. klikam a klikam a stale mi ide ten isty obrazok ale nazov vzdy iny.
a pri kopirovani obrazkov z pc do nokie mi ich niekedy skopiruje 2x. a ked vymazem jeden ten druhy mi nezobrazi vobec a to niekedy robi aj pri nahrani videa. a preto ked som si teraz kopirovala vsetky obrazky z fotoaparatu cez ctrl+a a ctrl+c tak mi vobec neskopirovalo vsetko. som nestastna pretoze som to vymazala, myslela som si ze su tam vsetky. a tie fotky som nemala nikde ulozene. ;-(
teraz mam problem aj s muzovou nokiou tou istou. pc ho po pripojeni cez usb kabel nechce najst, teda najde ho ale s vykricnikom ze treba aktualizovat softver. mne to nenaskocilo este a to som si ho kupila asi o tyzden skor ako on.my sme si internet u operatora vypli. pretoze ho v mobile nevyuzivame a nechceme platit zbytocne za data. da sa aktualizovat softver aj inak ako priamo v mobile cez aktualizacie pri ktorych musim byt napojena na siet/wifi?

vie mi niekto poradit s tymito zalezitostami? prosim odpovedajte len ti, ktorí ozaj chcete pomoct. vopred vam dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Silne pochybujem , že si sa do manuálu pozrela ....

    Nakoľko tento uvádza nasledovné na strane 77
    http://download.support.nokia.com/nc...5_UG_sk_SK.pdf


    Kopírovanie fotografií do počítača


    Odfotografovali ste obrázky pomocou telefónu a chceli by ste ich skopírovať do počítača? Pomocou správcu súborov v počítači môžete fotografie kopírovať alebo presúvať.
    Ak používate počítač typu Mac, nainštalujte si aplikáciu Nokia Photo Transfer for Mac, ktorá je k dispozícii na stiahnutie na adrese www.nokia.com.

    1. Pripojte telefón ku kompatibilnému počítaču pomocou kompatibilného kábla USB.

    2. V počítači otvorte správcu súborov, napríklad program Windows Prieskumník alebo Vyhľadávač, a vyhľadajte svoj telefón.
    Tip: Telefón sa zobrazí v časti prenosných zariadení ako Windows Phone. Ak si chcete pozrieť priečinky telefónu, dvakrát kliknite na názov telefónu. Telefón má samostatné priečinky pre dokumenty, hudbu, fotografie, zvonenia a videá.

    3. Otvorte priečinok fotografií a potom vyberte a skopírujte fotografie do počítača.
    Tip: Ak máte v počítači nainštalovaný operačný systém Windows 7 alebo Windows 8, môžete použiť aj aplikáciu pre telefón Windows Phone. Pri systéme Windows 7 si aplikáciu môžete
    stiahnuť z lokality www.windowsphone.com.

    Problem s kopirovanim obrazkov lumie 625 a aktualizacia softweru

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.