Zavrieť

Porady

Coca-cola vs Freeway (Lidl)

Ahojte. Pár krát ročne som si zvykol kupovať Coca-Colu, ale nedávno som sa z rôznych diskusiách na internete dozvedel, že Coca-Cola obsahuje nielen cukor, ale hlavne glukózovo-fruktózový sirup, ktorý je vraj veľmi nebezpečný + k tomu rôzne umelé sladidlá ako Aspartám a pod. Zároveň som sa dozvedel, že Cola z Lidl tieto umelé sladidlá a glukózovo-fruktózový sirup NEOBSAHUJE, obsahuje len normálny cukor. Kúpil som si teda jednu fľašu a ochutnal. Ľudia, však TO JE LEPŠIE AKO COCA-COLA !!! Nemôžem uveriť, že som toľko rokov chodil okolo Freeway Coly a ignoroval ju :-) Tému som dal do sekcie "domácnosť", lebo aj téma "potraviny" sú v tej sekcií. Viem, že nech už je Cola akejkoľvek značky, nie sú zdravé a duplom nie na zuby. Ja však pijem tieto Coly len zriedkavo. No odteraz si Coca-Colu už nekúpim, keď som našiel lepšiu, chutnejšiu a to, že stojí 2x menej, je už len čerešničkou na torte. Aký je Váš názor? Ďakujem.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Moj nazor je, ze namiesto koly iba premenitu vodu

Aha, kukaj
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
Sliedič
Ahojte. Pár krát ročne som si zvykol kupovať Coca-Colu, ale nedávno som sa z rôznych diskusiách na internete dozvedel, že Coca-Cola obsahuje nielen cukor, ale hlavne glukózovo-fruktózový sirup, ktorý je vraj veľmi nebezpečný + k tomu rôzne umelé sladidlá ako Aspartám a pod. Zároveň som sa dozvedel, že Cola z Lidl tieto umelé sladidlá a glukózovo-fruktózový sirup NEOBSAHUJE, obsahuje len normálny cukor. Kúpil som si teda jednu fľašu a ochutnal. Ľudia, však TO JE LEPŠIE AKO COCA-COLA !!! Nemôžem uveriť, že som toľko rokov chodil okolo Freeway Coly a ignoroval ju :-) Tému som dal do sekcie "domácnosť", lebo aj téma "potraviny" sú v tej sekcií. Viem, že nech už je Cola akejkoľvek značky, nie sú zdravé a duplom nie na zuby. Ja však pijem tieto Coly len zriedkavo. No odteraz si Coca-Colu už nekúpim, keď som našiel lepšiu, chutnejšiu a to, že stojí 2x menej, je už len čerešničkou na torte. Aký je Váš názor? Ďakujem.
Koľko ti platí LIDL?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Sliedič
Ahojte. Pár krát ročne som si zvykol kupovať Coca-Colu, ale nedávno som sa z rôznych diskusiách na internete dozvedel, že Coca-Cola obsahuje nielen cukor, ale hlavne glukózovo-fruktózový sirup, ktorý je vraj veľmi nebezpečný + k tomu rôzne umelé sladidlá ako Aspartám a pod. Zároveň som sa dozvedel, že Cola z Lidl tieto umelé sladidlá a glukózovo-fruktózový sirup NEOBSAHUJE, obsahuje len normálny cukor. Kúpil som si teda jednu fľašu a ochutnal. Ľudia, však TO JE LEPŠIE AKO COCA-COLA !!! Nemôžem uveriť, že som toľko rokov chodil okolo Freeway Coly a ignoroval ju :-) Tému som dal do sekcie "domácnosť", lebo aj téma "potraviny" sú v tej sekcií. Viem, že nech už je Cola akejkoľvek značky, nie sú zdravé a duplom nie na zuby. Ja však pijem tieto Coly len zriedkavo. No odteraz si Coca-Colu už nekúpim, keď som našiel lepšiu, chutnejšiu a to, že stojí 2x menej, je už len čerešničkou na torte. Aký je Váš názor? Ďakujem.
Poviem ti to takto: žbrnda ako žbrnda.... ani jedno, ani druhé nie je zdravé....
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja pre zmenu chuti kupujem Orange frívej zero
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ja pre "zmenu" - nekupujem - skôr kúpim minerálky....
3 0
Sliedič Sliedič

Sliedič je offline (nepripojený) Sliedič

Excise Duty
Sliedič
Ahojte. Pár krát ročne ....
Koľko ti platí LIDL?
Neplatí NIČ. Neviem, prečo by som mal byť platený za vlastný názor. Ale Tebe "ďakujem", že si musel reagovať...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A ešte niečo - Sliedič - LIDL - obchod, ktorý predáva "novinky". No tie novinky sú často na západ od nás už dávno vyradené ako nepredajné, nie sú slovenské, niekedy i "pochybného" zloženia" a PREDRAŽENÉ oproti cenám na západ od nás.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft
Ja pre "zmenu" - nekupujem - skôr kúpim minerálky....
minerálky nekupujem iba vodu saguáro
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hmmmmm - http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&...Cbl725Gd_awOFw
http://www.pluska.sk/ekonomika/spolo...co-pijete.html
http://www.copijeme.sk/mineralne-vody
Najlepšie - minerálka bez tých chutí..... lebo tie "chute" - to samé prímesy + cukor....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Sliedič
Excise Duty
Sliedič
Ahojte. Pár krát ročne ....
Koľko ti platí LIDL?
Neplatí NIČ. Neviem, prečo by som mal byť platený za vlastný názor. Ale Tebe "ďakujem", že si musel reagovať...
misoft
Sliedič
Ahojte. Pár krát ročne som si zvykol kupovať Coca-Colu, ale nedávno som sa z rôznych diskusiách na internete dozvedel, že Coca-Cola obsahuje nielen cukor, ale hlavne glukózovo-fruktózový sirup, ktorý je vraj veľmi nebezpečný + k tomu rôzne umelé sladidlá ako Aspartám a pod. Zároveň som sa dozvedel, že Cola z Lidl tieto umelé sladidlá a glukózovo-fruktózový sirup NEOBSAHUJE, obsahuje len normálny cukor. Kúpil som si teda jednu fľašu a ochutnal. Ľudia, však TO JE LEPŠIE AKO COCA-COLA !!! Nemôžem uveriť, že som toľko rokov chodil okolo Freeway Coly a ignoroval ju :-) Tému som dal do sekcie "domácnosť", lebo aj téma "potraviny" sú v tej sekcií. Viem, že nech už je Cola akejkoľvek značky, nie sú zdravé a duplom nie na zuby. Ja však pijem tieto Coly len zriedkavo. No odteraz si Coca-Colu už nekúpim, keď som našiel lepšiu, chutnejšiu a to, že stojí 2x menej, je už len čerešničkou na torte. Aký je Váš názor? Ďakujem.
Poviem ti to takto: žbrnda ako žbrnda.... ani jedno, ani druhé nie je zdravé....
Sa normálne bojím zareagovať ....
Ale nie je to až taká pravda .

Coca - Cola má aspoň tie protihnačkové úinky ...
Freeway Cola skôr naopak ... zosereš sa , coby dup ...
Keď žbrndu , tak aspoň kvalitnú ....


...a ozaj , máš blbé zdroje .
Aj Freeway Cola ( a nie iba ona ) má nebezpečné zloženie , na nete infa plno .

Malý príklad :
Výrobca/produkt
Albert/ Quality šľahačka v spreji Light
Benefit/ Chren extra pikant
Caprio/ Apple, Multivitamín, Orange
Coca-Cola/ Zero, Freeway Cola light
Korunní/ Červený pomaranč, Jemne perlivá, Pomaranč s príchuťou broskyne a maracuji
Lift/ Citrón, Hruška, Jablko
Loyd tea/ Svařák
San Terra/ Ice Tea Peach
Staroprameň/ Cool Grep, Cool Lemon
TANG/ Broskyňa
Tesco/ Cola 0%
Toma/ Ovocný koktejl s guavou a liči
Zeus/ Family multivitamín, Hroznový

http://www.zdravieastyl.sk/zdravie-z...-cyklamat-e952
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Duški nescem to čítat viem, že to je bordel..... roky kupujem iba hentú čistú vodu v lidlu....
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
"Aký je Váš názor? Ďakujem. "
Ak niekto stojí o môj názor:
propagandistické a neobjektívne kecy.
Ďakovať netreba
1 0
Sliedič Sliedič

Sliedič je offline (nepripojený) Sliedič

Ľubomír Janoška - môžeš mi skonkretizovať tie "propagandistické a neobjektívne kecy" ? Budem rád. Nevedel som, že takýto môže byť aj vlastný názor.


Buchač - nemusíš sa báť reagovať Tento zoznam som už videl a preto Light nepijem.
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Aj s tou sa dobre čistí chrómované nárazníky? Nikdy som to nekupovala a ani nebudem;deti pijú čaje a ja vodu z vodovodu-máme výbornú.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Uz len ten nazov mi nie je sympaticky :-(

Ja tiez tie presladene bublinkove dzbrndy nekupujem.
Bud pijem normalnu vodu z vodovodu,alebo ciste ovocne stavy, obcas mineralky.



...Cola dobre cisti necistoty v domacnosti, obcas kupim flasku, priznavam
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Peggynka
Aj s tou sa dobre čistí chrómované nárazníky? Nikdy som to nekupovala a ani nebudem;deti pijú čaje a ja vodu z vodovodu-máme výbornú.
Presne tak, vodu z vodovodu...ale ju necham odstat, nepijem rovno nacapovanu z vodovodu...aj ten chlorik vyprcha
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Vieš čo mám práve pred sebou na stole? 0,5 l Freeway Cola z Lidlu. Ja si ju kupujem už roky, samozrejme nepijem len ju, ale striedam nápoje.

Každý nech si pije čo mu chutí - niekto minerálku, niekto Coca Colu, niekto Fantu, niekto džúsy, niekto pivo .....

Ja sa riadim podľa toho, na čo mám chuť. Mne chutí aj táto kola a nevadí mi, že sa nestravujem zdravo. Tí, čo jedia BIO, makrobiotiku, čistú vodu a pod. aspoň zomrú zdraví. Ja si kľudne dám Tatranský čaj s kolou z Lidlu.
3 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hele - ku Coca-Cole bol vtip:
Američania oblet okolo mesiaca:
"Houston - máme problém" - píííp
"Aký?" - píííp
"Rusi sú na Mesiaci a farbia ho červenou farbou, čo máme robiť?" - píííp
Dlho, dlho, dlho nič a odrazu sa Houston ozve:
"Počkajte, až Rusi domaľujú celý Mesiac na červeno, potom zoberte bielu farbu a napíšte veľký nápis Coca-Cola" - píííp
3 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

je taký zvyk na SLovensku všetko pančovať a riediť, takže aj tá Coca-Cola čo sa predáva na Slovensku NIE JE nápojom presne podĺa receptu istého lekárnika z Atlanty pred cca 140 rokmi
ALE najbližšie sa k povodnému receptu blíži RedBull COLA !
0 0
jelalim jelalim

jelalim je offline (nepripojený) jelalim

Oboje su zbrndy, ja som jednoznacne za Kofolu!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať