Zavrieť

Porady

Akým tmelom osadiť indukčnú varnú dosku

Majster nám osadil indukčnú varnú dosku do vyfrézovanej pracovnej dosky na kuchynskej linke.
Použil taký tmavošedý tmel alebo silikón, nepamätám si presne typ, ale zdá sa mi, že to bol "kamnársky tmel" od Den Bravenu. Pekne to urobil, ale po čase nám ten tmel začal vypadávať. On stvrdol, popraskal, a pri čistení dosky po malých kúskoch vypadával.
S majstrom sa boužiaľ už neviem spojiť, tak to chcem urobiť sám.

Viete mi poradiť nejaký dobrý tmel, ktorý sa používa na osadenie varnej dosky?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    mikpet Do obchodu pôjdem, ale z vlastnej skúsenosti viem, že nemajú veľké skúsenosti z praxe. Obchodov je veľa, aj výrobkov je veľa. Ja by som chcel poradiť od niekoho, kto má s tým praktické skúsenosti. V obchode väčšinou zistím, že mám viac teoretických informácií ako predavači.
    lujza.j No tam ten link,co som ti dala...tam by sa mohli vyznat...ak sa tam da napisat...zavolat...
    mikpet Presne takéto niečo hľadám, ja som si vytipoval DenBraven Gasket Sealant čierny, pretože potrebujem buď čiernu alebo šedú farbu. Ďakujem ti za tip.
    http://www.denbraven.sk/specialne-tm...0.html?lang=sk

    Akým tmelom osadiť indukčnú varnú dosku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.