Zavrieť

Porady

Privyrobit pri práci

síce prácu mám ale výplata nikdy nestačí , mňa by zaujímal váš názor ako sa dá privyrobiť pri práci , ďakujem za odpoveď
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ako, ako? Aj poctivo.
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

:-) Nick je naschvál,alebo náhoda?
1 0
jslancik jslancik

jslancik je offline (nepripojený) jslancik

bez servítky
Dá sa privyrobiť viacerými spôsobmi. Nečakaj ale, že ti budú padať "pečené holuby do úst". Ak použiješ google, je mnoho exotov, ktorí ponúkajú privyrobenie. Povedal by som, že na 100% je to podvod - buď pyramída na všetky spôsoby, alebo sú zárobky rádovo v centoch mesačne, alebo chcú od teba "registračný poplatok" či iný názov to má. Neboj, viem, o čom hovorím.
Alebo je to extrémne riskantné (napr. FOREX).
Skladanie obálok, prepisovanie textov - "v tomto čase pre Vás prácu nemáme", ale ponúknu ti to, čím sa skutočne zaoberajú.
Možno "google optimalizácia" má dačo do seba.
Dolovanie kryptomien je už tiež minulosť.
Ruleta - nemáš šancu.

Neuviedol si, či si muž, žena, mladý, starý, čo ovládaš, čo si ochotný a schopný sa naučiť. Tak ťažko radiť, nemyslíš?

Ako jednu z mála ciest vidím privyrobenie si svojimi rukami. Od upratovania RD, firiem, ordinácii, a pod. Alebo ak vieš niečo vyrábať - servítková technika, vyšívanie, háčkovanie, a iné zručnosti (inšpirácia napr. na sashe.sk). Alebo práca s drevom v rôznych formách, drôtom, a podobne.

ľudia majú teraz veľa peňazí, až nevedia, čo s nimi (nech si tvrdia, čo chcú). Na darčeky a "pekné veci" sa peniaze vždy nájdu - hlavne v ženskom pokolení... ľudia už nemajú čo dávať ako darčeky - myslím užitočné veci, tak hľadajú veci, ktoré potešia a sú zaujímavé, pekné.

Sú tu na porade ľudia, čo vyrábajú prírodnú kozmetiku - mydlá a pod. Takisto zaujímavá vec.

Ak zvládaš počítače, tak tvorba stránok, grafiky, a čo ja viem, čo ešte. Prípadne písanie diplomoviek, čo je ale protizákonné.
Naposledy upravil jslancik : 24.06.14 at 09:20
2 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať