Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    denis_m6 je offline (nepripojený) denis_m6

    denis_m6
    facebookEmail.CZ
    pochybujem ze to ma nieco spolocne so socialnou sietou... jedine ze by ho prelozili do CR

    mozno si niekto spravil domenu sukromnu, ktora sa ma podobat.
    eva tajomna aj to ma napadlo, ale už som v koncoch a potrebujem to zistiť
    denis_m6 prisiel ti odtial email? ak si dostala ako kontaktnu a mas meno alebo ine data kontaktne, skus pogooglit, lebo pochybujem ze by niekto seriozny pouzival takuto adresu.
    eva tajomna áno ale nedá sa na nu napisať, vrati sa to späť, je to facebookova adresa alebo čo, potrebujem zistiť kto to je
    avalik tym doplnenim otazky si to totalne domotala, co vlastne hladas? osobu alebo domenu? vies co je to domena?

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    domena facebookemail.cz je po expiracii ... ak majitel domeny zaplati poplatok, tak email by mohol byt doruceny a majitel emailovej schranky si tvoju spravu precita ... http://www.nic.cz/whois/?d=facebookemail.cz

    a uprav s nazov otazky, z komentov vyplyva, ze hladas osobu pouzivajucu dany email a nie, ze hladas emailovu adresu
    11 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    eva tajomna myslela som si že je to facebookový mail (z názvu) a tak som chcela aj vedieť kto to je
    avalik no nie je to facebookovy email
    eva tajomna a aký teda?
    Ing. Ľubomír Janoška ako napísal denis, niekto sa chce podobať na FB
    eva tajomna a ako ho mám vypátrať?
    avalik patranie po nezvestnych osobach vyhlasuje policia
    Chobot Koho chceš vypátrať? Niekto založil domému facebookemail.cz (evidentne v čechách, lebo má koncovku CZ), ktorá s Facebookom nemá ale absolútne nič spoločné (okrem toho názvu v mene domény). Facebook nemá domény v iných krajinách, táto je v ČR.

    A niekto si na tejto doméme zriadil e-mail, možno aj priamo majiteľ domémy. Ale pretože majiteľ neplatil, podkytovateľ mu ju zrušil.

    Takže nevypátraš nič. Máš nejakú e-maillovú adrresu, ktorá navyše v súčasnoti ani nie je platná. Bohužiaľ.

    Ak ide o nejaký podvod, že si niekomu naletela, tak je to úplne jasné - niekto účelovo založil tú doménu a teraz zmizol. Už ho nikto nenájde.
    avalik no je to email na domene facebookemail.cz .... to ako keby si chcela hladat osobu co pouziva napr. email lenka.s@domena.cz ... to, ze sa niekde objavi postupnost pismen"facebook" este neznamena, ze ide o facebook
    misoft Táto doména sa používala donedávna - ako súčasť účtu na FB. Poštový server bol v Cz. Teraz už FB zrušil túto doménu @facebookemail.xx; @facebook.xx - na námietky užívateľov (prípady neoprávneného sledovania a vstupov do pošty!)
    .
    Takže tento e-mail ako adresa sa objaví, ale nikam sa pošta neodošle. Napr. prdlajs@facebookemail.sk - vymyslel som si to - a odkaz sa normálne objaví.....
    Inak tento - hore uvedený e-mail - je FAKE!
    avalik misoft, este stale si viem aktivovat facebookovsky email .... ale bude na domene facebook.com - ziadny @facebookemail.xx ale fbmeno@facebook.com ... horeuvedeny email vobec nemusi byt fake, domena expirovala pred mesiacom
    misoft Pre upresnenie - ak je doména expirovaná - tak po dobe jej expirácie - je to neplatná e-mailová adresa - de facto - falošná.....pretože ju naďalej uvádza ako platnú.
    A ešte niečo - vo foórach, ale aj iných spojeniach môžeš uvádzať čo chceš - viď mnou vytvorenú e-mailovú adresu - je vyhodnotené ako riadna adresa, ale nie je to žiadna adresa.
    E-maily na doméne facebook.com sú platné, FB však už nejako na tomto nebazíruje (aby ste si u nich založili aj e-mailovú schránku)
      zbaliť

    dá sa zistiť jedna mailova adresa, lebo ujo google mi nič neporadil, je to lenka.s@facebookemail.cz

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.