Zavrieť

Porady

Začervenaná pokožka na hlave

Na čele presne v strede hlavy , sa mi objavil červený flak , nesvrbí ale keď sa spotím tak uplne zčervenie , vyzerá to ako keby podráždené , lenže sa mi na tom urobia lupiny väčšie kúsky kože , nemám to na žiadnom inom mieste iba tam
Budem rád za každú jednu radu tu . PROBLEM SOLVED !!!!! navštívil som doktora , dal mi mastičku bactroban a pomaly to začína blednúť . ďakujem zúčastneným za rady .
Naposledy upravil Ondrejko Beňo : 25.06.14 at 18:49
25062014097.jpg  
Chobot Ako dlho to máš? Ak je to dlhšie, ako týždeň - dva, tak to môže byť tá psoriáza.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Urcite koznemu....ak by to bola plieseň...mozes si to rozniest....alebo aj rodina to chyti...zatial urcite zvlast - svoj uterak na tvar,ruky,telo...

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    To môže byť napr. ekzém, alebo začínajúca psoriáza, ktorá sa vyznačuje tvorbou šupín. Treba navštíviť kožného lekára. https://www.bezpsoriazy.sk/fakty-o-psoriaze/
    Príspevok zbalený
    spam
    lujza.j
    Ondrejko Beňo ďakujem za rady , navštívil som doktora a dal mi na to masť Bactroban pokial nezabere do týždňa mám ísť na kožné . takže uvidím , ďakujem za rady !
    lujza.j Čo je Bactroban a na čo sa používa

    Bactroban je antibiotikum. Používa sa na prevenciu a liečbu bakteriálnych kožných infekcií.

    ja som tým natierala prvému psovi gambu mal zapálené chlpové vačky

    Začervenaná pokožka na hlave

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.