Zavrieť

Porady

Špinavá protišmyková podlaha

Zdravím, chcem sa opýtať či nemá niekto skúsenosť s čistením protišmykovej (drsnej) podlahy. V jej "drážkach" totiž veľmi ostávajú nečistoty, ktoré idú dole len namáhavým drhnutim kartáčom. Nepozná niekto menej namáhavý spôsob vyčistenia? Ide o PVC krytinu.
Vďaka
vlado 33 Od čo je znečistená? Blato, mastnota, farba atď. Doma, v garáži, vonku?
Tomáš21 je to doma, v kuchyni a v predsieni, je znečistená "bežným užívaním" znečistí sa takto pokial sa nedrhne každý týždeň kartačom..... čo pochopiteľne nebaví u nás nikoho......... asi najlepšie bude vymeniť ju.....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Aanika je offline (nepripojený) Aanika

    Aanika
    Takato PVC krytina sa tazko udrzuje cista. Tiez sme mali taku a nemala som chut ju vzdy cistit po kolenacky zo zubnou kefkou ,aby bola cista.Vyriesili sme to tak ,ze po case uz ked bola velmi zanesena , tak sme ju vymenili za hladku, tu staci zotriet jarovou vodou a bude ako nova.
    expeeert No aj to je riešenie, akurát že prestane byť protišmyková
    Vo všeobecnosti platí - čo lepšie drží nohu, to lepšie drží aj nečistoty a naopak...
    vlado 33 Tento komentár u mňa zvíťazil. Nedalo by sa to riešiť rohožkami, používať napr. prezuvky atď.?

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Ja som to čistila čističom kobercov;Eta vyrábala elektrické čističe s nádržkou a na spodku boli dve rotačné kefy,dal si si tam roztok a páčkou si dávkoval.Perfektne to šlo.Skús si také niečo pohľadať:
    Naposledy upravil Peggynka : 03.07.14 at 11:44

    Špinavá protišmyková podlaha

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.