Zavrieť

Porady

Kúpa tlačítkového telefónu, poradíte?

Ahojte, pls, potrebujem poradit ohladne kupy mobilu. Mam ale podmienku, ze musi byt tlacitkovy. Uplne jednoduchy, moderny, bez pausalu, od 100 do 200 eur. Aky?? :-)
3 komentárov     zbaliť
jslancik počkaj, počkaj. "úplne jednoduchý, moderný". Skús to ujasniť. Aké funkcie tam potrebuješ? Tlačítkové telefóny som kupoval príbuzným za cca 25€.
evellina1 No ja ho potrebujem hlavne kvoli sms a volaniam. Najlepsie orange. A zase nie, ze mi budete ponukat mobil Aligator s mega velkymi tlacitkami alebo nieco podobne pre dochodcov. Je to pre mladeho cloveka :-) Klasicky telefon ako bol niekedy. Bude stacit aj do 100 € ked sa zmestim, nemam sajnu co teraz bezi a za kolko. Jeden dotykovy s netom uz mam.
lujza.j prečo sa brániš "hladkaciemu"fónu...ked moja máti ročník 1947 sa nad takým zamýšľa dokonca aj net by chcela...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Ahojte, pls, potrebujem poradit ohladne kupy mobilu. Mam ale podmienku, ze musi byt tlacitkovy. Uplne jednoduchy, moderny, bez pausalu, od 100 do 200 eur. Aky?? :-)

    evellina1 (Dnes 17:04) No ja ho potrebujem hlavne kvoli sms a volaniam. Najlepsie orange. A zase nie, ze mi budete ponukat mobil Aligator s mega velkymi tlacitkami alebo nieco podobne pre dochodcov. Je to pre mladeho cloveka :-) Klasicky telefon ako bol niekedy. Bude stacit aj do 100 € ked sa zmestim, nemam sajnu co teraz bezi a za kolko. Jeden dotykovy s netom uz mam.



    Hm ... úplne a jednoducho by som proste prelustroval hentú stránku .
    Keď Orange , tak Orange ...ale táááá ponuka ?

    https://www.orange.sk/salespad/home/...ky|typ=mobily|
    Naposledy upravil buchač : 05.07.14 at 19:22

    Kúpa tlačítkového telefónu, poradíte?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.