Zavrieť

Porady

Vchodové dvere a okná

Okrem výmeny okien chcem menit aj vchodové dvere, nech spolu ladia, aby bolo vidno že to ide k sebe. Preto teraz neviem či dopasujem z rôznych firiem také dvere, keďže výrobcovia plastových okien robia len okná, na dvere sa nezameriavajú, či mi niečo ušlo? zhánam akekolvek rady a postrehy...Neviete teda náhodou, kde tak vo veľkom ponúkajú široký výber dverí? dakujem
Usporiadat
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

treba zistit aky typ folie je na oknach a podla toho dat spravit dvere. Vela firiem pouziva renolit takze si len staci zistit kod.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ked si budes objednavat okna, firmy zvacsa maju aj katalogy firiem,od ktorych objednavaju dvere,prip.od ostatnych vyrobcov. Takze ti budu vediet poradit

Nepises, ci hladas plastove, ci drevene...
0 0
simon7 simon7

simon7 je offline (nepripojený) simon7

Pohľadaj si rovno firmu, ktorá ti spraví aj okná aj dvere a nemusíš potom riešiť, či sa ti to hodí alebo nie. Budeš mať dva v jednom.
0 0
papap papap

papap je offline (nepripojený) papap

ďakujem za rady, len od toho výrobcu čo som ja chcela okná tak mi nevedeli poradiť, vraj si ich mám sam nejak doladiť. Také lacnejšie okná som si nasiel, ale asi to nebola dobrá voľba. čo už...neoplati sa vzdy šetriť
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Čo to je? Rodinný dom alebo panelák?

Okná aké - plastové či drevené?

Dvere ktoré? Interiérové či vchodové?

Treba napísať, aby sme pochopili. My tvoj byt alebo dom nevidíme a nevieme, čo chceš.
0 0
simon7 simon7

simon7 je offline (nepripojený) simon7

Keby si chcel poznám firmu čo ponúka aj okná aj dvere, ak ešte ti nie je neskoro na zmenu firmy. Robia plastové, drevené, hliníkové takže s výberom problém mať nebudeš.
0 0
papap papap

papap je offline (nepripojený) papap

mohol by si mi dať názorv, nech si ich preštudujem. našiel som jedného výrobcu, tak aspoň budem mať na porovnanie
0 0
simon7 simon7

simon7 je offline (nepripojený) simon7

Hej jasné, pozri si ich katalóg. http://profilnet.sk/sk/nov%C3%A9-exk...vere-rodenberg
0 0
naldo naldo

naldo je offline (nepripojený) naldo

aj tu maš pekný katalóg . http://www.termodvere.sk/katalog/
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať