Zavrieť

Porady

kde mi poradia,aky rekvalifikacny kurz je vhodny premna?

chcem zmenu v pracovnej oblasti.Pracovala som vo fabrike na 3smeny.Rada by som si urobila nejaky rekvalifikacny kurz,ale neviem aky,pretoze ma bavi malovanie obrazov,rucne prace,pecenie a aj deti.Neviete ci ekzistuje nejaka organizacia kde by ma nasmerovali,prosim?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Malovanie obrazov, ci rucne prace? To bud clovek ma talent a venuje sa mu od malicka, alebo talent nema a ziaden rekvalifikacny kurz ho to nenauci.

    A taktiez vychova a praca s detmi sa neda nastudovat na nejakom kurze. Ak ta to bavi, skor pouvazuj o nejakom pedagogickom studiu..
    Nevieme, kolko mas rokov,ani aku skolu mas skoncenu. Ale ak si mladsia, radsej sa pozozhliadni po nejakych skolach, kde by si vybrany odbor studovala hoci aj dialkovo a vzdelanie si doplnila takouto formou.

    O rekvalifikacnych kurzoch ti daju informacie na uradoch prace-ale tie su pre nezamestnanych.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka rekvalifikačné kurzy nie sú iba pre nezamestnaných
    arizona viem, ale tie co poriadaju UP su zdarma, pripravovane pre nezamestnanych. UP neorganizuju kurzy pre zamestnanych, to si musi zadavatelka najst kurzy napr. v akademiach vzdelavania a pod.a zaplatit sama
    kopretinka ale ona nepíše,že je na ÚP
      zbaliť

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    ak ťa pečenie fakt baví - predpokladám, že nemáš výučný list v obore - skús sa pozrieť týmto smerom. Lebo v tomto obore je výúčný list dôležitý. A handmade si nechaj iba ako záľubu to ťa neuživí

    kde mi poradia,aky rekvalifikacny kurz je vhodny premna?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.