Zavrieť

Porady

radu ako zarábať na tumblr pomocou adwords ? :-)

Anketa: Zarábaš už na tumblr ?

Počet hlasujúcich
4. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • áno

    1 25.00%
  • nie

    2 50.00%
  • chcel by som

    1 25.00%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Prosím radu ako zarábať na tumblr pomocou adwords ! Dá sa to ? chcel by som začať zarábať na blogu tumblr aby som mal nejaký úžitok z toho čo ma baví je to možné ? ak áno čo všetko mám pre to urobiť ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lstulajter je offline (nepripojený) lstulajter

    lstulajter
    Pravidlá Tumblru alebo Google Adsense sú jedna vec. Druhá vec je návštevnosť blogu. Ak nie je vysoká, je škoda s tým strácať čas, výnos bude nízky. A na druhej strane v prípade blogu s vysokou návštevnosťou, zvlášť ak je monotematický, má význam uvažovať o priamom predaji reklamného priestoru firmám pôsobiacim v danej oblasti.

    martin_SR je offline (nepripojený) martin_SR

    martin_SR
    Tumblr vôbec neodporúčam, oni totižto zakazujú v podmienkach akékoľvek zarábanie na ich blogu. Čiže ti ho môžu kedykoľvek vymazať keď na to prídu.

    Namiesto toho si sprav vlastnú stránku a na tú umiestni affiliate odkazy na ktoré keď niekto klikne a následne kúpi, ty zarobíš províziu. Takýto web môžeš propagovať cez Facebook reklamy, cez tvoju Facebook fan page alebo aj cez Google Adwords /tam sú najprísnejšie podmienky/.

    radu ako zarábať na tumblr pomocou adwords ? :-)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.