Zavrieť

Porady

Softvér na faxovanie

Chcel by som sa vás spýtať, nakoľko mám neobmedzený internet cez GPRS a pevnú zrejme zruším, či existuje softvér na faxovanie priamo z PC na fax u klienta. Najlepšie freeware, ale aj keby nebol freeware nevadí. Ďakujem. Potreboval by som taký, čo sa nainštaluje ako virtuálna tlačiareň. Ďakujem Vám za tipy.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    stuko je offline (nepripojený) stuko

    Po vyštudovaní dvoch vysokých škôl (právo, management) sa plne venujem obom činnostiam. ...viac stuko
    no ja som to uz pred casom hladal, ale kamen urazu je v tom, ze by si si mzusel aktivovat u mobilneho operatora sluzbu fax co je zhruba 200 sk mesacne.
    inac skus najst CD k telefonu, tam mas aj ovladac ktorym sa Ti vytvori modem a co sa tyka samotneho faxovania aj vo windowse je program fax

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Aha, takže asi v tom je problém. Ja modem nainštalovaný mám, resp. pripojenie funguje v poriadku.

    elPi je offline (nepripojený) elPi

    elPi
    Ja som svojho času používal faxovania priamo s PC na iný fax. Problém nie je ani tak v softvéri - ten by mal byť súčasťou inštalačného CD spolou s inými ovládačmi alebo je súčasťou Mrkvosoft Outlooku - je však treba zistiť či vôbec modem podporuje faxový prenos.
    Nie všetky modemy používané na pevné linky to mali. Modemy mobilných operátorov som neskúšal.
    Free alebo shareware sa dá vyhľadať na ftp.sac.sk alebo na download.com a pod.

    Softvér na faxovanie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.