Zavrieť

Porady

Kde prespať v Chorvátsku

Ahojte, odchádzame na dovolenku autom do Čiernej Hory (presnejšie Ulcinj), viete mi niekto pomôcť, kde by sme mohli pri ceste v nejakom moteli prespať 1 noc asi tak v 3/4 cesty? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    .....šak predsa v každom , ktorý sa po ceste pritrafí a budú mať voľné postele ...

    ....či ???

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Pozri si cestu cez google mapu, volila by som Plivnicke jazera.
    16 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j ja som myslela či nie okolo Splitu..či to už je moc nízko?
    alaya1 Mozu aj tam, ale na Plivnickych mozu aspon popozerat tu nadheru, ved nech si vvberie, ani nevieme, ci vyrazaju z BA, ci z PP- aj to je rozdiel.
    lujza.j aj to....ale oni by mali zhodnotiť...asi ako daleko dokážu ťahať....jasné, že aj to zavisí od toho v akom stave sadneš za volant.....či po celodennej šichte v robotovni...či oddýchnutý....možu kuknúť aj..len neviem či to ubytko tam nie je aj s "vysokohorskou prirážkou"
    alaya1 len neviem, ci najdu nieco adekvatne popri ceste na dialnici.
    buchač alaya

    Nekomentuj ...

    Radšej daj priamy názov motela , jeho GPS súradnice , meno majiteľa a aj šéfkuchára ...

    Kua , ono by bolo dobré snáď aj zabezpečiť nocľah .
    Len keby v zadaní tej ( hlúpej ) otázky bolo všetko .....
    alaya1 buchy, to nie zadavatel minuskuje, dostala som aj v psoch.
    lujza.j buchi ja tam aj cenknem a prevediem lóve..neé
    buchač alaya

    Je neobviňujem zadávateľa , ja komentujem komentátora ...
    Nečíta , kliká - klikuje jak Fico .
    alaya1 kaslen na neho / nu.
    korela Ja by som už v žiadnom prípade neodporúčala nikdy nikomu žiadny konkrétny hotel, aj keby v ňom predtým prespali svetové osobnosti. Čo ak by bol špinavý? To by bol ale trapas!
    szisza Nechceme Plitvické jazerá, ani nikde v meste, zbytočne by sme vzchádzali ďaleko z dialnice, a práveže sme chceli popri ceste, len si trochu odpočinúť. Len to som sa chcela opýtať, či s tým nemá niekto skúsenosti, prespať niekde 1 noc, lebo sme tak ešte nikdy neboli......najlepší by bol nejaký motel a to je jedno kde. Možno okolo Trogiru....
    buchač szisza

    VIĎ môj prvý príspevok !!!
    lujza.j motely ..teda ak nejaké ostali tak jedine popri starej cesty...inak všade budeš musieť zliezť z dialnice a to samozrejme iba tam kde sa to dá....
    alaya1 do Trogiru musis ist dole z dialnice a dost daleko, na dialnici nemas míotel, ludia tam spia popri autach na benzinkach v spacakoch.
    lujza.j dá sa aj na benzínke....bežne to tak ludia riešia....
    alaya1 Poliaci si k autu vytiahnu aj male stany . Pravdupovediac, Cierna Hoira ma nelaka, nic dobre som o nej este nepocula, co sa tyka dovci.
      zbaliť

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Darmo ti niekto napise presny nazov hotela, zbytocne by ste sa sustredovali na jeho hladanie.
    Kludne sa vyberte na cestu a cestou urcite nieco najdete,co vam padne do oka...

    Kde prespať v Chorvátsku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.