Zavrieť

Porady

Elektronická faktúra

Mám problém s elektronickou faktúrou od energetikov.Už druhý mesiac sa mi na prvej strane vytlačí len logo a prázdne tabuľky (ďalšie strany sú OK).Oni tvrdia,že problém mám ja.Tento mesiac tvorila prvú stranu informácia o organizačnej zmene (OK) a druhú stranu prvý list faktúry a ...znovu prázdna.Stretli ste sa už s tým?
Mimochodom,už som zrušila zasielanie fa elektronicky,dožralo ma,že ja som na seba prevzala náklady na vytlačenie a tie ho...dá mi teraz povedali,že mi pošlú poštou kópiu za 4€ poplatok (!).Tak mi to budú posielať pekne po starom poštou aj s tými polstranovými farebnými reklamami (ako keby som mala náplne zdarma!).
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Na to, aby si si prezrela el.faktúru v pdf - použi Foxit Reader http://www.foxitsoftware.com/Secure_PDF_Reader/ - má i doplnky do prehliadačov (pluginy) - takže to otvorí rovno, alebo otvorí cez FR.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Peggynka Tak z tohto budem mať mindráky,kým nezoženiem maníka,ktorý rozumie jazyku tvojho kmeňa,hehe...
    misoft Aké mindráky? Máš link - stiahneš FREE - nainštaluješ program a pri inštalácii povolíš aj doplnky do prehliadača.
    No a potom, keď v pošte klikneš na PDF el. faktúru - tak ju otvorí....
    Peggynka Tak som klikla;na mozille vidím,že sa naťahuje,klikla som na Binari,ak som niečo pokafrala,tak berem šifoner ku ITčkárom,bo ho nedá dokopy nikto,hehe...blondyna.
    Peggynka Tak už to mám vyriešené (teda zčasti),brat ma umravnil,že mám používať google chrome a faktúra sa vytlačila komplet.Asi mám niečo s mozillou (škoda,bola som na mozillu firefox zvyknutá).
    misoft Mne normálne otvára PDFka v Mozille - a mám Foxit a povolil som plugin pri inštalácii - a tiež aj vytlačí, ak treba, ako pri klasickom pdf readeri...
    Peggynka No hej,šikovný si,ale ja ?
      zbaliť
    Ing. Ľubomír Janoška
    Problém by som hľadal hlavne vo verzii prehliadača (napr. Adobe reader nižšej verzie) + spýtal by som sa odosielateľa, aký SW odporúča pre čítanie a tlač faktúry.
    Peggynka Ja dostávam faktúry a rôzne info cca od desiatich firiem (a tlačím) a nikdy sa mi to nestalo.Toto som si zriadila pred dvomi mesiacmi a zaujímavé je,že keď som tam volala minulý mesiac,tak mi to poslali znova a prišlo.Tento mesiac už tretíkrát a znova prázdna.
    Peggynka Slečna na zákazníckej linke (technicky zdatná možno menej ako ja) ma nechala chvíľu čakať a nakoniec poradila,že "bežný Adobe reader".Tak sme teraz dve múdre.

    Elektronická faktúra

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.