Zavrieť

Porady

pomoc

ja neviem čo mam robit rodičia mi vobec nedoveruju a pri tom som nič zle nesptavila ,, ja nepijem , nefajčim , nedrogujem , nerobim nič zle ...a stale mi zakazuju ist von .. mam 15 a nechcem sedet doma ako im mam dokazat že nič zle nemam v umysle ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Isto ťa nedržia pod zámkom. Vysvetli im to a hlavne pokojne, keď je doma dobrá nálada. Je pochopiteľné, že majú o teba starosť. Sú za teba zodpovední.Máš starších súrodencov? Do ktorej hodiny ti dovolia byť vonku? Pomáhaš doma? Dohodnite si podmienky a tie dodržuj.
    Domik120 Ano mam ale všetci možu čo chcu .. sestra ked mala 15 no nebola pekny kvietok :/ a doma pomaham .. ked rodiča idu do roboty upracem byt ..

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    AK to nie je zas fejk, ktoré sa v posledných dňoch tu na porade nebývale rozmnožili....

    Veru nechápem, prečo ti nedôverujú. Nechceš sedieť doma - tomu rozumiem tak, že si si našla brigádu a cez prázdniny chceš využiť voľné dni, nesedieť doma pred telkou, ale chceš pomôcť rodinnému rozpočtu nejakým príspevkom, ktorý si vlastnoručne zarobíš. Je to nepochopiteľné, prečo ti nedôverujú. Takú aktivitu by mal každý rozumný rodič vítať.
    Domik120 brigadovat možem až od 16 :/ bola som s apitat kade tade ..

    BlackRoses je offline (nepripojený) BlackRoses

    Som aký som.... BlackRoses
    Ja neviem ale 15 ročná sedí o 00:29 ešte pred PC, prípadne inom zariadení?...

    Mňa ako 15 ročného púšťali len do 21:00... a aHa tu som
    Domik120 a čo ma podla teba akože robit ? .. spat aj ked ma čaka taky isti rovnaky den ... ne už lezu na nervy aj steny .. :/

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Vo všeobecnosti majú rodičia väčší strach o dcéry ako o synov. Možno sa len o teba veľmi boja, aby sa ti nič nestalo. Ťažko nám posúdiť, kde je pravda, keď nepoznáme stanovisko alebo pohľad na vec tvojich rodičov.
    Domik120 ja neviem .. furt na mna hučia že nemam furt sedet doma .. a pri tom ma nepustia .. :/ a s mojim otcom sa neda nič riešit .. lebo hned vybuchne . ale leto je predsa pre oddych trochu volnosti a nie o " vezeni" cele dni doma pri čom surodenci .. stale niekde preč ..
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Domik120 ano :/
    kopretinka aj keď sú rodičia v práci?
    Domik120 ano
    kopretinka prečo? oni ťa zamykajú? si tu robíš srandu,hej?
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.