Zavrieť

Porady

Rakúske zákony v slovenčine

Ahojte. Prosím Vás, kto mi vie poradiť že kde by som vedela nájsť rakúske zákony o dani v slovenčine alebo češtine? Na nete to neviem nájsť. Ďakujem veľmi pekne
4 komentárov     zbaliť
zanetth Ani nenájdeš... Čo by si konkrétne potrebovala vedieť?
mandala Ahoj. Potrebovala by som zákon o DPH - u nich je to asi zákon o dani.
zanetth Volá sa Umsatzsteuergesetz nemecká verzia je tu http://www.jusline.at/Umsatzsteuergesetz_(UStG).html, ale slovenský preklad nenájdeš nikde... Ak si aj niekto urobil slovenský preklad pre svoje potreby, len tak ho nezverejní na nete... Ak máš nejaký konkrétny problém, skús popísať podrobnejšie, možno budem vedieť poradiť...
Chobot Tipoval by som, že ich skôr nájdeš preložené do angličtiny. Nemyslím, že by to niekto oficiálne preložil do slovenčiny. Jedine, ak si to niekto (nejaká firma) nechá preložiť pre svoje potreby, ale to asi nezverejnia.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Redder je to celkom problem a hlavne nemas istotu,ze je to spravne a bez akychkolvek chyb.Ak chapem dobre je to kvoli podnikaniu a tam by som neriskoval nejaky neodborny preklad,clovek si moze narobit viac problemov ako usetrit
    Infini takto som sa snazil dopatrat k niektorym prekladom zakonov,ale viac menej neuspesne.Tak drzim palce

    Rakúske zákony v slovenčine

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.