Zavrieť

Porady

Ake povolenia na predaj výrobku(autovône) na trhu ?

Prajem Vam pekny den,chcel by som sa vas opytat,co vsetko treba splnit,aby som mohol predavat auto vonu na trhu,obchodnych retazcoch?.Treba vyrobok atestovat?A co este ? Dakujem Vam!
Naposledy upravil Michal Kapitan : 29.07.14 at 10:41
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    živnosť,registračná pokladňa
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Michal Kapitan Ahoj Kopretinka.To ano viem,ja som mal na mysli,ake povolenia na to treba.či si mam vonu nechat patentovat,aké povolenia mi k tomu treba-(životne prostredie,atest,obchodna značka)Prosim nievieš nahodou,kde by som sa mohol o tom informovat?.Jedna sa totž o vonu.Potlač a vonny stromček by som si nechal spravit a esenciu by som dodal ja.Možem potom Vonny stromcek priamo ponuknut na predaj do obchodneho retazca?(sheel,slovnaft,tesco atd.. )?Dakujem ti za tvoj čas!
    ivka70 Pytal si sa na predaj, nie na vyrobu ....
    Ak to chces aj vyrabat, tak tam treba povoleni ovela ovela viac (v podstate to je chemicka vyroba)

    V takom pripade si dopln otazku ...
    Michal Kapitan Ahoj ivka.Ano,ja musim esenciu nariedit,no už z exiztujucej vone,ktora sa bežne riedi v domacnosti pred použitim.Tuto esenciu by som dalej posunul mojmu virobcovy,ktory by to aplikoval do stromceka a spravil aj potlac a zabalil ju.Nevieš prosim na koho by som sa stymto mohol obratit ?Co by mi vedel povedat ako mam postupovat ? Velmi pekne ti dakujem!
    kopretinka vôňu si nemôžeš dať patentovať,lebo nie si autor,ty iba riediš..........ostatné neviem........ale dostať sa do obchodných reťazcov.......hmmmmmm.........to nie je iba tak........
      zbaliť

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Z toho co si tu napisal....ty uz nieco vies...zistil si si uz nieco vobec....ci toto ta dnes napadlo ze to budes vyrabat?!.... A naivne si myslis,ze tento produkt na trhu nie je a ty vyplnis tu dieru....lebo ja za seba iba overeny stromcek tradicna dlhorocna znacka....alebo svoj vlastny osviezovac...
    Michal Kapitan Ahoj lujza,ano dake veci mam uz zistene.Viem ze vyrobok musim nechat atestovat.No zda sa mi to malo a chcem sa vihnut neskorsim problemom.Konkretne produkt ktory mienim na trh dostat tu nieje a tu dieru chcem vyplnit.Budem rad ak by mi z danou vecou niekto pomohol.Tiež som premyslal aj nad dakym šikovnym spoločnikom,ktory by dokazal priložit ruku a mal z toho svoju proviziu!
    kopretinka vonný stromček nie je nič nové.......

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Určite si daj všetko, čo napíšeš, skontrolovať. "Virobok" nie je vhodná reklama.

    Ake povolenia na predaj výrobku(autovône) na trhu ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.