Zavrieť

Porady

potrebujem poradit s kompletizaciou podkladov na kandidaturu v komunalnych volbach

potrebujem poradit s kompletizaciou papierov do komunálnych volieb, nie je toho vela a nie je to nic zlozite, ale nikdy som to nerobil, a neviem aku to ma mat formu, na nete su sice vzory ale neviem presne co mam prepisat a co nechat. pr.: vo vzore je meno, priezvisko, titul........................................., mam napisat meno na tie bodky alebo to mam cele prepisat?znie to ako banalita ale na urade si potrpia na banality najma ak tam n´ma protikandidat znamych, a este k peticii urcite musi byt viacstranova, musi byt na kazdej strane napisane to ze za co je peticia? alebo ako to je s cislovanim harkov? mal by som este par doplnujucich otazok ale nechcem to tu rozpisovat, ak je niekto ochotny poradit aj mimo verejnu otazku alebo cez mejl, , prosim dajte vediet, dakujem za vsetky odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    potrebujem poradit s kompletizaciou podkladov na kandidaturu v komunalnych volbach

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.