Zavrieť

Porady

Zháňam karlovarský porcelán

Pred dvomi rokmi som si kúpila čajovú súpravu z originál karlovarského porcelánu, teraz by som si chcela niečo dokúpiť, ale ten obchod už neexistuje :-( Neviete, kde v Košiciach by som takéto niečo našla? Alebo to dostať aj v eshopoch? pár som ich prešla, ale neúspešne :-(
buchač Ešte keby tak bola bližšia špecifikácia .....

Ale kryštálu mám plno, nemáš záujem ???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Zzazzu a nie je to riziko kupovať porcelán cez eshop?

    papap je offline (nepripojený) papap

    Vylúčený člen papap
    ja mám karlovarský príbor doma, dostala som ho ako svadobný dar, je to fakt kvalita. Ja bezne objednávam z eshopov potreby do domacnosti, tesco, mounfield a pod. neuznavam v tomto smere, len blbé poháre od nich nevydrzia dlho, aspon mne nie, po pár umytiach v umývačke ostali na nich smuhy, a uz som ich vyhodila. .................SPAM..............cez net je to pohodlnejsie a koniec koncov aj lacnejsie
    Naposledy upravil Richard : 23.09.14 at 09:03
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Príbor, alebo jedálenskú súpravu...???
    Zzazzu asi sa pomýlila, myslím, že súpravu ;-)
    Zzazzu díky za tip, majú tam naozaj krásne veci, ale nebála si sa objednať to cez net? nemôže to prísť napríklad rozbité, poškodené...čo ja viem, porcelán je predsa len krehký
      zbaliť

    Zháňam karlovarský porcelán

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.