Zavrieť

Porady

Vytvorenie mailovej adresy

Prosím o radu ako si vytvorím novú mailovú adresu do práce ktorá by mala mať tvar: moje meno@nazov hotela kde pracujem.sk dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Ty to nevytvoríš. To najprv musí mať ten tvoj hotel, kde pracuješ mailovú domému (pre maily XY@menohotela.sk) a potom administrátor tej mailovej domény ti môže zriadiť v nej tvoju schránku. Ak hotel nemá domému, tak taký mail nezriadiš.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    topas103 aha tak dakujem lebo mi to kazali tiez sa mi to nezdalo ze sa to da
    Chobot Jedine, že by si si ty osobne kúpil doménu "menohotela.sk" a tam by si si vytvoril ten mail.

    Ale prečo by si ty platil za doménu hotela nemalé peniaze... no nie?
    topas103 No jasne, urcite nie...dakujem a platila....:-))))
      zbaliť

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ty si ju nevytvoríš. E-mail schránku ti prideľuje server, ktorý poskytuje i poštové služby e-mail (mail server). A ten má potom doménu (druhej úrovne - napr. azet, centrum). Doména prvej úrovne je napr. com, org, národná sk, cz. Takže ty si ju nevytvoríš, tebe by musela byť pridelená (ak má hotel zaregistrovanú doménu meno_hotela_kde_pracujem). Ak nemá - nebude ani e-mailová adresa podľa teba.

    Vytvorenie mailovej adresy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.