Zavrieť

Porady

Bezplatne legálne stiahnutie filmu

Dobrý deň,
nemám žiadne skúsenosti so sťahovaním filmov. Chcela by som stiahnut a uložiť na DVD film - V jednom ohni /film, ktorý sme s manželom pred pár rokmi videli na jednom kurze pre manželov a veľmi nás oslovil/. Našla som ho na Gloria.TV, len neviem či by som to mohla legálne urobiť, či je to bezplatne a tiež ako to uložiť na DVD/chcela by som, aby si ho pozrel jeden manželský pár, ktory to momentálne veľmi potrebuje/.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    tak si ho pozri na danej stranke, a tomu paru daj link a nech si to tam pozru tiez - bude to absolutne legalne
    magdalenaa práve v tom to je, že oni nemajú internet

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    @magdalenaa - a či ty vieš, že de jure legálne bezplatné sťahovanie už neexistuje (podľa zákonov....EÚ i našich). A pokiaľ Gloria TV neposkytuje nejakú formu získania filmu z ich webu - legálne teda nestiahneš. Prehľadaj však stránky, ktoré poskytujú on-line, prípadne legálne sťahovanie za poplatok (aj keď i toto je viac-menej nelegálne - pretože neplatíš licenčný poplatok, ale len prístup na stránku....)
    Takže ich odkáž na http://gloria.tv/?media=134606&language=2f8MRYtdR75 - aby si to pozreli on line, alebo potom (psssst ) -kuk do SS
    Naposledy upravil misoft : 08.08.14 at 13:53 Dôvod: odstránenie odkazu.....
    jslancik si jej to mohol dať do SS...
    misoft Tiež pravda.... - sypem si popol na hlavu.... ten zo sopky...

    Bezplatne legálne stiahnutie filmu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.