Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    porsche Ďakujem za obšírnu odpoveď. Samozrejme, že som to najprv hľadala na googli a aj našla, len som si to chcela overiť, lebo zákony a vyhlášky sa menia každú chvíľu. .Mala som pocit, že tu si ľudia radia nezištne práve preto aby nemuseli vysedávať na googli. Ak mám ale dostávať takéto rady, budem sa venovať radšej googlu. Vieš, som zdravotník a preto nie celkom dobre rozumiem všetkým vyhláškam. Keď si myslíš že na googli je všetko jasné, tak ak budeš nabudúce chorá, nechoď k doktorovi, ale radšej na google. Nájdi si tam čo ti je, aké lieky potrebuješ a ušetríš doktorovi prácu. Určite sa poteší.
    jslancik Nastastie si tu nechodia zamestnanci kazdy mesiac overovat vysku odvodov, dani a pod. A mzdarky samozrejme.
    Snad si nemyslis, ze by sa len tak zo dna na den bez patricneho haloo nejak ulahcilo oveckam na Slovensku?
    A skus nebyt drza. Doktori beru za svoje rady nemale peniaze. S cim trivialnejsim problemom sa za nimi pride, tym su radsej. Peniaze sa miminalnu zodpovednost potesia. Pokial samozrejme nemaju privela pacientov.
    Peggynka Lenže u doktora zaplatíš aj za otvorenie dverí a o prístupe k pacientom...niekedy nemám slov:
    http://spravy.pravda.sk/domace/clano...ojho-ochrancu/
    fortunka no niekedy ten google pomoze viac ako lekar takze to nie je az taka odveci rada....
      zbaliť

    Chcem prevádzkovať bufet. Musím sa prihlásiť na štátnu veterinárnu a potravinovú správu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.