Zavrieť

Porady

Problem s chladnickou

Mam kombinovanu chladnicku Siemens a posledny tyzden pozorujem na oznacenej casti obrazka z vnutornej hornej casti kvapocky vody. Tesnenie som skontrolovala, drzi. Zvysila som stupen chladenia a tie kvapocky tam raz su a raz nie. Nemate niekto s tym skusenost?

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Skus pozriet z vrchu ci nie su v tesniacej gume.... nejake smietky...spinky...ze by vadili poriadnemu pricucnutiu magnetu...
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    alaya1 Pozerala som, aj som ocistila a silne pritlacila. No neviem, ale mame na nej mikrovlnku, ale to uz roky.
    lujza.j Ja som mala toto na dverach od mraznicky..ale uz omrznute kvaple....v gume boli napadanie smietky,ale nic moc
    Skus micru zlozit na chvilku...uvidis...jedine ze by povolil skelet a bol maly vnik tepla...
    alaya1 Vecer sa na to pozriem, teraz som uz v kancliku. Dik za radu , precistim to este viac.
      zbaliť

    Problem s chladnickou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.