Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Na starej Porade sa dali temy zlucit jednoducho,stacilo ich oznacit,temy sa zlucili a prispevky sa zoradili podla casu pridania.

    Teraz, ked sa zlucuju temy, teba odklikavat aj jednotlive prispevky v odpovediach,nielen uvodny prispevok .
    Ak si to moderator neskontroluje a nevsimne,vznikne to, ze prvy prispevok sa sice zluci k pozadovanej teme,ale ostatne /neoznacene/ prispevky vytvoria "akoby" novu temu.

    Mozno to Richard dokaze zjednodusit a ak nie, treba aby si po zlucovani tem moderatori davali pozor,ci odklikli vsetky odpovede v temach...
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka Richard o tom vie,miesto zdieľania hlúpostí z internetu by to radšej mal opraviť
    Chobot Tam nie je čo opraviť. Ty to možno nevidíš, ale keď upravujem tému, tak je tam možnosť presunúť príspevky. A vtedy sa presunú len tie príspevky, ktoré označím. Nie vždy je treba všetky príspevky z témy presunúť. Niekedy, keď rozdeľujem tému, kde sú 2 otýzky, tak selektujem, ktoré príspevky idú ku ktorej otázke. Celú tému nie je možné presunúť do inej témy.
    kopretinka nie možno,ale určite to nevidím.Tak to treba odklikávať tak,aby toto nevznikalo.
    Chobot Moderovala to Dav. Už som to opravil.

    Bože, narobíte z toho také haló....
    kopretinka no vidíš,tak teraz to môžeš celé zmazať,ke´d už to je na poriadku :-)
      zbaliť

    luja5 je offline (nepripojený) luja5

    luja5
    Všimla som ti to včera a nerozumela som, čo sa udialo... marilo sa mi, že pôvodne bol zadávateľom otázky niekto iný...
    kopretinka áno,a bolo to dupľovane zadané.....
    luja5 Mne sa to zatiaľ nestalo, tak som nevedela, či mám dať smajlíka , alebo , alebo wo co go... Bola už neskorá večerná hodina a nočná pamäť je u mňa poslabšia, ani veľmi nezvyknem také komentovať...ale neprekvapilo ma, že si sa dnes ozvala, však by to tak nemalo byť.
    kopretinka nestalo sa mi to prvý krát.....
    kopretinka je to chyba toho,kto zlučuje témy.
    Richard 23.08.14 13:29 odstránil(a) z Porady

    Závažná chyba,o ktorej sa tu už dávno vie,kedy to bude opravené? Ak moderátor upraví otázku tak,že ju priradí k inej,tak jej zadávateľ zmizne a miesto neho je autorom ten,kto prvý odpovedal.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.