Zavrieť

Porady

Vestica v Luceneckej nemocnici

Zdravim vas. Dnes pre mna prisla mamina do nemocnice a prave sme sa pohli domov. Zastavila nas romka este v areali. Mysleli sme ze sa jej nieco prihodilo. Opytala sa nas ci si nechceme dat vyvestit celkom zadarmo lebo sme prekliate. ja som velmi nechcela ale mamka nastojcila. nakoniec sme vystupili z auta a sli nabok. Tarala o vsetkom moznom a zobrala z nas aj to prekliatie. Podakovali sme a mamka z vdaky chcela dat aspon 5 eur ale ciganka jej chytila ruku ze ona jej velmi rada pomohla a nechce za to nic. Ked sme cestou spat zastali na benzinke ostali sme v soku.Aj ja aj ona sme prisli o vsetky peniaze a telefon a nevieme si ani predstavit ako to urobila. Co vy na to?
Usporiadat
andyrs1 andyrs1

andyrs1 je offline (nepripojený) andyrs1

Ja som bol dnes pre manzelku a tiez nas zastavila ciganka a povedala ze sme prekliaty a ze nam pomoze zadarmo. nesuhlasili sme a jednoducho odysli. Zaujimalo by ma ale ci sa vas ta ciganka dotykala alebo nieco take a kde ste mali peniaze a telefony. aby ludia vedeli ako sa branit alebo comu sa vyhybat. oznamili ste to na policii?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ludia su fakt debilni....nemam slov....tak vam treba
Dobre som sa zasmiala.....
2 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

to asi bolo to prekliatie.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Janka1965
Zdravim vas. Dnes pre mna prisla mamina do nemocnice a prave sme sa pohli domov. Zastavila nas romka este v areali. Mysleli sme ze sa jej nieco prihodilo. Opytala sa nas ci si nechceme dat vyvestit celkom zadarmo lebo sme prekliate. ja som velmi nechcela ale mamka nastojcila. nakoniec sme vystupili z auta a sli nabok. Tarala o vsetkom moznom a zobrala z nas aj to prekliatie. Podakovali sme a mamka z vdaky chcela dat aspon 5 eur ale ciganka jej chytila ruku ze ona jej velmi rada pomohla a nechce za to nic. Ked sme cestou spat zastali na benzinke ostali sme v soku.Aj ja aj ona sme prisli o vsetky peniaze a telefon a nevieme si ani predstavit ako to urobila. Co vy na to?




Mali ste všetkých pohromade?



To už fakt ste tak naivní, že naletíte šarlatánom a podvodníkom?
0 0
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

Janka1965
Zdravim vas. Dnes pre mna prisla mamina do nemocnice a prave sme sa pohli domov. Zastavila nas romka este v areali. Mysleli sme ze sa jej nieco prihodilo. Opytala sa nas ci si nechceme dat vyvestit celkom zadarmo lebo sme prekliate. ja som velmi nechcela ale mamka nastojcila. nakoniec sme vystupili z auta a sli nabok. Tarala o vsetkom moznom a zobrala z nas aj to prekliatie. Podakovali sme a mamka z vdaky chcela dat aspon 5 eur ale ciganka jej chytila ruku ze ona jej velmi rada pomohla a nechce za to nic. Ked sme cestou spat zastali na benzinke ostali sme v soku.Aj ja aj ona sme prisli o vsetky peniaze a telefon a nevieme si ani predstavit ako to urobila. Co vy na to?
A potom ste pochopili, čo znamená : "prekliate"
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Prepáč Janka, ale z chuti som sa zasmiala. Musím si v Lučenci dať pozor, môže sa motať kdekoľvek a ak je taká šikovná nemusí sa zdržiavať veštením.
4 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

majka - hocikde ich môžeš stretnúť - treba obísť "oblúkom" ! ... najskôr povedia, že "satarmo" .. a potom pýtajú peniaze .... a tiež sa môže stať, že ke´d odmietneš - ešte vykrikujú na celú ulicu a preklínajú (to je tá pomoc)
3 0
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

pmajap
Prepáč Janka, ale z chuti som sa zasmiala. Musím si v Lučenci dať pozor, môže sa motať kdekoľvek a ak je taká šikovná nemusí sa zdržiavať veštením.
Nie je náhodou Dav stadevá ???
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ja by som v takom prípade volal na jedno číslo - mestská polícia.... tá by už narobila ofuky (aspoň u nás kedysi robil, keď Rumuni predávali pred hypermarketom zaručene "značkové" Stihl-ky).
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

to by si ju musel najskôr chytiť .. nikdy nie je sama - určite má v zálohe nejakého ...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

...tiež fakt....
0 0
jelalim jelalim

jelalim je offline (nepripojený) jelalim

Bola sama? Nic neobvykle sa pri vesteni nestalo?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

jelalim
Bola sama? Nic neobvykle sa pri vesteni nestalo?
Stalo - veď prišli o prachy, hodinky, mobily......
Preto ani tých 5€ nechcela - bo už mala zarobené.....tá "veštica".....
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Prečo takéto "problémy" chodia ľudia riešiť práve na Poradu?
2 3
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Dala som ti minusko, lebo s tebou nesuhlasim. Kazdy tu moze prispiet cim chce, nakolko je to verejna stranka, ak neporusuje pravidla zadane majitelom
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Llívia
Prečo takéto "problémy" chodia ľudia riešiť práve na Poradu?
Lebo pre niekoho je jeho sprostosť, nevedomosť, neznalosť ...blá, blá...proste problém.

Lebo dať sa do reči v takýchto súvislostiach s cigánkou ?...to potom smrdí problémom.
1 0
kuravesele kuravesele

kuravesele je offline (nepripojený) kuravesele

Človek sa učí celý život :-) aj tak zomrie sprostý :-) ...viac
ako fakt takýchto naivných ľudí nechápem...však v Lučenci chodí aj cigáň, ktorého prezývajú Ježiš, a spr*sté mamičky s malými deťmi si deti nechajú dávať požehnať a naťahovať týmto smrdľavým, opitým, zaštatým c*gáňom...ako fakt neviem, kde majú títo ľudia rozum...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Buchac ma pravdu. Niekto naivnejsi plny problemov na to skoci, staci si pozriet len zo zvedavosti, kolko kudi telefonuje do tv tym akoze vesticiam.
0 0
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

Ajajajraz
Dala som ti minusko, lebo s tebou nesuhlasim. Kazdy tu moze prispiet cim chce, nakolko je to verejna stranka, ak neporusuje pravidla zadane majitelom
Dal som Livke plusko (aj keď obyčajne jej dávam mínusko) , lebo keď každý, tak aj Livka.

A tebe dám mínusko, lebo nesúhlasím s tvojim dvojakým metrom :
- každý áno
- Livka nie
0 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Karasik, mozes mi dat aj modre z neba, ked si tym pomasirujes ego....:-)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať