Zavrieť

Porady

Prečo mi nejde zvuk na PC keď som si nainštalovala všetky ovládače?

preinštalovala som si windows a nejde mi zvuk a ani na liste sa mi neukazuje reproduktor neviem co stym ked som si instalovala ovladace.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    A nainštalovala si tie správne? Presne na tvoj operačný systém a presne na zvukovú kartu? Pretože nie je ovládač ako ovládač.....
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    dencika68 Windows XP,ked myslim spravne tak zvukova karta by mala byt RTL 8100C,PC
    JuroS1 xp su nachylne na spravne drivre...ukazuje ti nieco na liste? reprodukor?
    dencika68 praveze neukazuje..ked sme to preinstalovali tak kamarat mi naistaloval aj windows aj linux a na linuxe ide zvuk a na windowse nie akoby ani nevedel rozpoznat ze nejaky zvuk ma
      zbaliť

    Smartx je offline (nepripojený) Smartx

    Smartx
    Ako prvé si si mala nainštalovať ovládače na chipset zo stránky výrobcu a nespoliehať sa na tie generické vo windowse, až potom inštalovať dodatočné ovládače pre tvoju dosku.
    dencika68 no to fakt neviem moc sa nevyznam do tychto detailov..ale rada by som sa pokusila opravit tento problem..

    fortunka je offline (nepripojený) fortunka

    fortunka
    No pokial viem tak na liste sa nemusi reproduktor ukazovat, v ovladacich paneloch/zvuk, mas nejake zvukove zariadenia? Reproduktory su zapojene ok? Nie je stiseny zvuk ? )) Potom by som patrala ci su dobre ovladace.

    Prečo mi nejde zvuk na PC keď som si nainštalovala všetky ovládače?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.