Zavrieť

Porady

DIGI-TV pokrytie signálom v zahraničí (EU)

Mám klasický príjem DiGiTv cez satelit na území SK a požiadavku na príjem TV programov aj v zahraničí (EU, hlavne Grécko) cez satelit , ktorý uvažujem inštalovať na karaváne.
1. Aké je pokrytie signálom DiGiTv v EU (Grécko) ? - mapa ?
2. Aký typ a priemer satelitu potrebujem namontovať na strechu karavánu ?
3. Doma mám duo - t.j. 2 prijímače na jednu sat-anténu - jeden by som bral so sebou do karavánu -je to možné pripojiť ?(220V mám, ide mi o reálny príjem signálu a programov - "ako doma").
4. Vie mi to niekto so zárukou príjmu v EU (hlavne Grécko) nainštalovať (SAT na strechu + prepojenie s prijímačom), prípadne tip na niekoho ?

Veľmi pekne Vám ďakujem za odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    erik555 na 19,2E UPC???
    misoft Ak by chcel presne namieriť - musí poznať miesto, azimut a eleváciu paraboly. Na to má toto: http://www.dishpointer.com/
    Stačí mu len miesto zadať a družicu a samo mu vypočíta a ukáže kde namieriť a ako vysoko vychýliť....

    erik555 je offline (nepripojený) erik555

    erik555
    http://www.satbeams.com/footprints?beam=5496

    mohol by si upresnit svoje poziadavky?... pretoze to nie je len tak, ze ti niekto namontuje parabolu na strechu karavanu
    Naposledy upravil erik555 : 04.09.14 at 13:55

    Newcs69 je offline (nepripojený) Newcs69

    Newcs69
    Parabolu Ti namontujem aj ja ale v tom nie je problem. Problem je v tom ze parabola musi byt presne nasmerovana na satelit takze staci aby si s karavanom pohol a si mimo. Takze jedine riesenie je zakazdym ked karavan odstavis znova naladit parabolu. Co ale nie je ani pre menej skuseneho cloveka velky problem.

    DIGI-TV pokrytie signálom v zahraničí (EU)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.