Zavrieť

Porady

rozhodnutie posudkového lekára UP o ochranom príspevku

Neviete mi poradiť som po úraze zlomeniny ruky po operácii ,momentálne chodím na cvičenie nakoľko zo začiatku sa to nedalo lebo som mala odvápnené kosti a opuch ruky po rehabilitácii by mali rozhodnúť o termíne operácie o vybratí platničky.Som na dávke v hmotnej núdze od 1.5.14 mi schválili ochranný príspevok 34,69 a po troch mesiacoch som dostala rozhodnutie že mi ochranný príspevok zanikol po uplynutí 3 mesiacov na základe rozhodnutia posudkového lekára úradu.Som zvedavá či môžem podať odvolanie a na základe čoho vlastne rozhoduje tente posudkový lekár vživote ma nevidel a ani moju ruku po úraze v akom je stave totiž ruka sa ohýba asi len na 45% rozhodol len na základe vyplnenia všeobecným lekárom ktorý tiež nevie posúdiť zdravotný stav bez posúdenia odborného lekára chirulga takže tomu nerozumiem ďakujem za pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    rozhodnutie posudkového lekára UP o ochranom príspevku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.