Zavrieť

Porady

Motorová pila

Zdravím, vedel by mi niekto povedať kto pracuje s drevom a pilami svoj názor na túto motorovu pilu http://www.mountfield.sk/benzinova-m...s-350-1pil2037 . Potreboval by som na prácu okolo domu sem tam nieco pozerať a pod. Dik za názor.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

    vlado 33
    A možno, že ma teraz ukameňujete: navštívil som mountfield, nie predajnú časť ale servisnú. Neurobil na mňa dobrý dojem pohľad na to obrovské množstvo použitého náradia a pri pulte kopa nespokojných zákazníkov. Beriem aj to, že robia preventívne záručne prehliadky. Spýtam sa, potrebuje takú reklamu stihl. husqarna? Ja mám malé prdítko stihl ms 180 už 12 rokov. Porezala min. 100 kubíkov dreva, nie a nie odísť do toho šrotu. Žiadna údržba, benzín, olej, sviečka, filter, to iste kosačka. Najhoršie je, že nevidím, necítim nejaké markantné opotrebenie.

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    O NIČOM
    velmi slaby výkon
    mot.pila musí mať aspoň 2,5-3 KW

    alebo okolo 50 ccm + - ked ma 45 ccm je to O.K.

    ja by som bral pilu OM 956

    brodozz je offline (nepripojený) brodozz

    brodozz
    Ja rezem v hore vyvraty a suche stromy uschnute na koreni,pila stihl ms 170 lista 30cm snou odfiknem aj 60cm kmen,

    legolas je offline (nepripojený) legolas

    muž legolas
    ..nekupuj túto pílu, kúp si túto Benzínová motorová píla Stihl MS 170 - 11302003069, to ti úplne stačí pre prácu nielen okolo domu...
    buchač Sorry...ALE Ty si sa skôr viac interesoval (dával otázky), ako narezal dreva.

    Každý poriadny drevorubač (a tých mám na chalupe teda dosť) by Ti hentú recenziu poslal do teplých krajín.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Nejaký kubík som už porezal...

    Viď http://www.porada.sk/t180677-aku-mot...ml#post1897487

    Tvoja píla, výber má dve chyby.
    1. Slabý motor
    2. Krátka liišta. Ak už tak minimálne 40 cm. Tie dlhšie sú zasa pre profi pilčíkov.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.