Zavrieť

Porady

bolesti ramena

dobry den , ja by som sa chcela spytat ,,, uz asi 3 mesiac mam problemy zo zdvihnutym ruky ,,,, strasne ma boli rameno,,, vyskusala som uz vsetko ,,,, uz som s toho zyfala ze nic nepomaha,,, neviem co mam uz robit ,,, mate nejake rady ,,, dakujem
Usporiadat
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Aj k lekarovi si skusala ist?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Z ničoho nič? Alebo si spadla? Urobila si prudký pohyb?Píšeš,že si vyskúšala všetko...aj lekára? V určitých prípadoch pomôžu,my nie,takže 3 mesiace si premrhala:
http://primar.sme.sk/c/4117182/bolesti-v-ramene.html
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Rada je jediná: všeobecný lekár, od neho určite k ortopédovi, možno neurológovi, dokonca aj reumatológ je možný. Nedá sa vylúčiť chirurg. Bolesť v ramene môže mať sto dôvodov, ten jediný treba nájsť a liečiť. Ak máš obmedzenú pohyblivosť ruky, nie je čas na špekulovanie a na rady po nete.. Vlastná skúsenosť.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

určite k lekárovi...rameno je sviňa...
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
lujza.j
určite k lekárovi...rameno je sviňa...
Aj ja viem...drisla som, 2,5 roka bolelo a potom som sa zase vykotila.Ležala som jak korytnačka a hviezdna obloha nado mnou za bieleho dňa
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Mám jedinú radu - navštíviť lekára. Tiež s tým mám svoje skúsenosti. Ako napísala Petra Nová začať u všeobecného lekára.
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
luja5
Mám jedinú radu - navštíviť lekára. Tiež s tým mám svoje skúsenosti. Ako napísala Petra Nová začať u všeobecného lekára.
A ktorý ti pomohol? Lebo mne žiadny z ich hľadiska tam nič nebolo,ale bolelo ukrutne a ruka nefunkčná...že zamrznuté rameno Ale k lekárovi treba ísť,aby sa vylúčilo všetko...
0 0
viktorviktor viktorviktor

viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

bolesť po páde, po rúbaní, fackaní, bolí len pri pohybe určitým smerom, v istej polohe, stále? Raz som "rozchodil" pohybom, druhý krát trpezlivosťou
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Jednoduché dajte si ponaprávať stavce chrbtice.Väčšinou stačí ak si ľahnete na brucho a niekto vám postláča chrbticu.
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Peggynka
luja5
Mám jedinú radu - navštíviť lekára. Tiež s tým mám svoje skúsenosti. Ako napísala Petra Nová začať u všeobecného lekára.
A ktorý ti pomohol? Lebo mne žiadny z ich hľadiska tam nič nebolo,ale bolelo ukrutne a ruka nefunkčná...že zamrznuté rameno Ale k lekárovi treba ísť,aby sa vylúčilo všetko...
Najprv som išla k reumatologičke. Moja babka bola kvôli reume v invalidite, tak možno či nie nejaká dedičná dispozícia. To sa nepotvrdilo. Po výsledku röntgenov ma však reumatologička vystrašila, že ak nepôjdem na operáciu ramien, časom ruky vôbec nezdvihnem. A poslala ma k ortopédovi, ktorý mi pomohol. S ním sme to ustáli, po liečbe (všetko na predpis) sa mi to veľmi upravilo. Aj cvičiť už môžem zase také cviky s ramenami a rukami, ktoré boli dlho predtým pre mňa nedostihnuteľnou métou.
Mám už dosť rokov. Na základe svojich skúseností som sa naučila neexperimentovať na sebe a nevyhadzovať zbytočne peniaze na samoliečbu, ktorou si môžem aj uškodiť. Aj preto odporúčam návštevu lekára. Ako si napísala, aby sa všetko vylúčilo... a ja doplním - alebo niečo potvrdilo. Pre mňa je lepšie vedieť, čo mi je a najskôr mi to môže zistiť lekár, ako sa trápiť mesiace so strašnými bolesťami a byť zúfalá, že nič nepomáha. A možno zadávateľka premrhala tri mesiace, ako si napísala vyššie.
Naposledy upravil luja5 : 18.09.14 at 20:48
1 0
slavomirka1 slavomirka1

slavomirka1 je offline (nepripojený) slavomirka1

Dobry den,bola som uz u ortopeda,ten mi dal 3 krat obstrek,trochu to polavilo,ale opat sa vratilo,tak isto som bola u reumatologa vsetko v poriadku,,,,cvicim cviky na zamrznute rameno,aj chodim k fyzioterapeutovi....najhorsie je to v noci,uz neviem kedy som sa poriadne vyspala,bereim aj glukosamin,,,,pracovala som ako opatrovatelka,starala som sa o leziaceho pacienta 4 roky,pravdepodobne to bude z pretazenia....dakujem za rady,pekny piatkovy den zelam
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Ak konzervatívna liečba a rehabilitácia nebudú úspešné, nedaj sa odbiť a choď znovu k ortopédovi.Nech ťa posunie ďalej. Lebo sa ti ľahko môže stať, že si presilíš aj druhú ruku a čo potom? Ortopéd stanovil diagnózu - syndróm zamrznutého ramena?
1 0
szivics szivics

szivics je offline (nepripojený) szivics

žena v domácnosti a popri tom pomáham s účtovníctvom ...viac
mne sa v poslednej dobe potvrdilo preštudovať duševné príčiny chorôb..ako už sokrates hovoril, že telo je len obal pre dušu...ak ochorie duša, ochorie aj telo...veľa šťastia!
2 0
slavomirka1 slavomirka1

slavomirka1 je offline (nepripojený) slavomirka1

dobry den dakujem .,... uz som tu knihu citala a urcite to bude suvisiet aj s tym .
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

a čo MR-ko? manžel v ramene má nejaký výrastok po presilení a treba to operovať
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Operáciu si treba veľmi dobre zvážiť. Každá operácia je veľký zásah. Známemu operovali rameno, mal aj bolesti aj také trhavé pohyby... nie je to ani teraz ideálne, ale musí sa s tým naučiť žiť..
Nezabudnúť na liečenie ak sa rozhodnete pre operáciu, ale v každom prípade najprv sa žiadať na MR ako píše Gabi.

Držím palce!
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať