Zavrieť

Porady

Ako prekonať strach zo zubára?

Ahoj. Keď som bola malá, zubára som sa vždy vyhybala. Keď som tak bola so sestrou tak ona tam vždy vrieskala. Neviem, možno preto sa ho tak bojím , no aj preto sa pytam poradte mi prosim ako sa prestat bat zubara?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    martuli je offline (nepripojený) martuli

    martuli
    Ja sa dodnes bojím - hlavne, že som sestrička :-) Vždy upozorňujem lekára - bojím, bojím... a to len vďaka tomu, že som mala príšerné správanie detskej zubárky, plné bolesti. Teraz si nechám dopredu pichnúť injekciu a sedím v kresle ako baránok.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Penzin tak to si nebola sama co si sa bala ked si bola ako dieta :/
    buchač Ja mám detstvo dáááávno za sebou..
    Vnučka ( 5 ročná ) sedí v kresle pri tých kontrolách bez rešpektu.
    Mne ten istý lekár ( inak má veľmi jemné ruky ) kukne na zúbok a vyrečie ortieľ...a hneď sa pro forma pýta, či bude aj injekcijka...
    U mňa ale nejde o tie obavy a či strach...ja som si už tých rôznych bolestí užil až-až...
    arizona Nedavno som citala nejaku diskusiu, vraj pre strachoprdov existuju aj nejake naladove injekcie. treba sa spytat lekara, ci ich aj on podava. Neviem, ci je to bezne,alebo to pouzivaju iba niektori.
    lujza.j moj chlap štandard...panika ..on aj kolabuje....v De našiel pre seba dokonalého zubara....vysvetlil mu čo a ako....tak už iba z injekciou a v leže.....
      zbaliť

    Ako prekonať strach zo zubára?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.