Zavrieť

Porady

KitchenAid

spotrebice zn.KitchenAid, prosim o Vase skusenosti s tymito kuchynskymi spotrebicmi,dakujem
Naposledy upravil caprese : 29.09.14 at 15:00
5 komentárov     zbaliť
taiko s ktorymi?Maloktory vyrobca ma vsetky svoje vyrobky na rovnakej urovni.
caprese opravene :-)
taiko no ved ale ktore ? Ci myslis generalne ako znacku?
caprese ano ,myslim celkovo znacku,to je jedno ci je to robot,slahac,rychlovarna kanvica :-)
Ci sa cena tych spotrebicov rovna aj kvalite :-) kedze su dost drahe
Chobot Neviem, či cena zodpovedá kvalite, ale sú určite kvalitnejšie, ako iné bežne predávané kuch. spotrebiče. Možno by mohli byť o 1/3 lacnejšie, ale určite ti vydržia niekoľko násobne dlhšie, ako nejaké spotrebiče za 30 či 50 EUR.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j a do nich už len tie kvalitné potraviny chýbajú
    Chobot No, manželka o kuch. robotovi tejto značky sníva už dlho. Jeho cena je okolo 700 EUR.

    Pred nejakým časom na Discovery v rámci relácie How it is made ukazovali, ako sa vyrába tento kuch. robot. Tam vidno, ako poctivé sú aúčiastky - kovové, žiadne plastové ozubené kolieska (tzv. kurvítka), ktoré sa za rok opotrebujú, alebo plastové kryty, ktoré pri prvom náraze prasknú. Mechanické prevody sú riadne namazané, teleso mixéra solídny kov, takže tomuto by som veril. Tu je to video:



    Len tá cena...
    lujza.j 700e...a?!..kde je problém ked ho využije...a na roky budete mať pokoj...urobíš jej radosť...aj sebehlavne ho kúp len tak....že išiel si "okolo"....
    Chobot 700 E je len základ robota. K tomu je ešte plno doplnkov, ktoré ho vyjdú na ďalších niekoľko stovák.
    lujza.j dobrá espresso mašina...tiež rátam okolo 1000eked mi táto zdochce.....
    ...šak postupne dokúpišked nezačneš vôbec..
    ..vieš vela krát máme doma xy vecí a ked zrátame kolko to stálo a mohlo to byť v jednom kvalitnom....kuse
    caprese no ked sme pri kavovaroch,tak jedine Jura ...
    lujza.j na ten mám "našliapnuté"
      zbaliť

    denis_m6 je offline (nepripojený) denis_m6

    denis_m6
    Zdravim, kedysi som pracoval na ich predaji, vo vseobecnosti je to kvalitna znacka, kde sa plati ale aj zodpovedna cast ceny za meno a znacku. V porovnani kvality, viem ze roboty sa ponukali aj do mensich prevadzok, kde si take zariadenie za radovo niekolko tisic jednoducho dovolit nemohli. Pozor by som si dal na to, s cim vsetkym kupujes, prislusenstvo je dost drahe a lisi sa. A kupit si pristroj za 600 eur a potom zistit, ze treba vrazit dalsich 500 do vybavy jednoducho potesi. Takze smelo do toho.
    Richard 29.09.14 13:38 priradil do Porady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.