Zavrieť

Porady

Na akú vysokú školu si poslať prihlášku?

Chcela by som sa spýtať, ktorú VŠ by ste mi odporučili. Rozhodujem sa medzi UMB v BB, SPU v NR alebo EU v BA. Jedná sa o ekonomické zamerania. Ďakujem za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    Neodporucam ani jednu z nich. Celkovo ekonomov, manazerov, kancelarsych krys je na dlhe roky dostatok.
    Neviem, preco (mozno aj kvoli polozenej otazke) predpokladam, ze nemas sajnu, co vlastne chces robit. Skus si zodpovedat nasledovne otazky (pripadne doplnit do zadania) Co ti ide dobre? V com si dobra? Aku robotu by si v buducnosti bola ochotna prijat? Lebo to je problem vacsiny vysokoskolakov - najst robotu, ktoru chcu prijat. Alebo mas miesto iste v rodinnej firme?
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j ale titul pred menom vyzerá dobre...a majú ho skoro všetci....tak
    jslancik Mna viac ako titul pred menom tesi pohlad na vyplatnu pasku. A dnes som sa dozvedel, ze upratovacky v rodinnych domoch beru aj 15e/hodinu. Musim asi prehodnotit mojich 20e za specializovanu remeselnu pracu alebo sa zlepsit v umyvani okien
    lujza.j ludia su posadnutí titulmi aj tak..
    ..15e je vela tomu never!možno v At...tu sú lakomci....
    arizona ani v AT. Tu sa dava cca 10 euri
    jslancik Je to strasne vela. Vacsinou sa to pohybuje od 5 do 10 eur/hodinu. Ale su ludia, co platia aj tych 15.
    A ano, moderne to je. A hlavne to odsunie o 5 rokov vstup do zivota. Dnesni mladi dospievaju strasne neskoro.
    lujza.j ja som to robila necelých 5rokov...decko teraz dva domy chodí....a v At musíš mať odporúčanie....inak dostaneš ako ukrajinka alebo polka...
    Gabriela7 Ja viem čo chcem keďže každá z týchto škôl je zameraná ekonomicky. Nepýtala som sa či mám ísť za manažéra, účtovníka alebo čo. Ja som sa pýtala, ktorá škola spomedzi tých troch je lepšia čo sa týka vzdelania. Ale ďakujem aj za takú radu.
      zbaliť

    Na akú vysokú školu si poslať prihlášku?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.