Zavrieť

Porady

Potrebujem poradiť s wifirouterom

Prosím poradte už dva dni sa trápim a nie len ja aj sused jeden aj drúhý,takže sme asi všetci traja hlupy.Zapojila som wifi router som pripojená mám uložene aj meno aj heslo všetko ok aspon sa zdá ale:tablet mi išiel,načítal stranku avšak notebook -mám windows XP nenačítal žiadnu stránku najprv chvilku áno a potom už vobec ,teraz ked do toho pozeral ak sused čo pracuje s počítačom aj v práci tak som myslela že to spraví tak už nejde ani tablet načitat .Ukazuje pripojené ,nechápeme...Rada by som to asi cele vymazala a nahodila na novo ale neviem ako to dat do povodneho stavu aj wifi aj notebook poradíte mi????
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    devil811 je offline (nepripojený) devil811

    devil811
    A ked pripojis notebook cez kabel do lan portu wifi routeru tak ide net???Ak ano tak bud je zle nastavene wifi kodovanie treba ho skusit zmenit WPA alebo WPA2Personal by mohlo ist v notebooku dat vyhladat siete a pripojit sa ale pozor ak mas net cez mikrovlnku moze byt u operatora router blokovany v tom pripade treba zavolat operatorovi nech ti povoli nove zariadenia a najde si to samostatne ip adresu a pripoji sa to uz v pohode.
    nanyfilipko ASUS RT-N10LX je ten wifi router a kabel bol zapojeny tak ako píšeš a net nešiel na notebooku ale na tablete išiel

    bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

    bubkoch
    http://www.porada.sk/t250800-nemozem...ml#post2607251

    jednoducho ak PC ukazuje ze je pripojeny, a spojenie nefunguje, tak v danom programe treba zrusit v nastaveniach pouzivanie proxyservera ... tak som vyriesil problem s prehliadacom aj s antiuvirakom - prehliadac nenacitaval stranky a NOD32 sa nedokazal aktivovat ...
    nanyfilipko Ďakujem všetkým ,rady boli užitočné,problém vyriešený

    Potrebujem poradiť s wifirouterom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.