Zavrieť

Porady

Dotácia od úradu na szčo - zmeny v zmámere

Dobrý deň! Môj prípad je taký, že dostala som dotáciu od úradu na szčo účtovníctvo v roku 2013. Z dotácie som minula tie časti, ktoré boli zahrnuté v zámere. No v prvom roku som nemala žiadne príjmy /mala som zdravotné problémy/ a tak som v budúcom roku od 01.07.2014 som nemala povinnosť platiť odvody do SP - a tým pádom mi zostane cca 1000 Eur z dotácie, ktoré už neviem na čo míňať Prosím poradte mi, čo ešte by som si mohla urobiť, aby som si nemusila vrátiť tú tisícku. Ako by som mohla zmeniť podnikateľský zámer /sú tam totiž nejaké kritériá, že výška nakúpeného nábytku nemôže presiahnuť 15% z poskytnutej dotácie a kto vie ešte aké kritériá sú.../. Veľmi pekne ďakujem za odpoveď!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Anik je offline (nepripojený) Anik

    Anik
    na Tvoj problém by Ti vedeli odpovedať tam odkiaľ si tú dotáciu dostala. Sama bez porady s nimi podnikateľský zámer nezmeníš - musia s ním súhlasiť.
    priložím Ti link kde sme to rozoberali čo sa dá nakúpiť z dotácie.
    http://www.porada.sk/t251265-dotacia-z-upsvar.html

    Dotácia od úradu na szčo - zmeny v zmámere

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.