Zavrieť

Porady

Otvorenie pohostinstva - Stačí mi kapitál 10000 eur?

Stačí mi tento kapitál na otvorenie (krčmy, baru, pohostinstva)? Respektíve viete mi poradiť ako lepšie investovať tieto peniaze?
taiko my nemame ako vediet, ci Ti to staci, lebo nepises aky podnik by to mal byt. Myslim, velkost, typ, miesto, zariadenie, ci bude s kuchynou, aka bude cielova skupina atd atd
Musis upresnit svoju otazku a v ziadnom pripade by si sa nemal v jednej otazke pytat na dve uplne rozdielne veci.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    PARKER LOYD je offline (nepripojený) PARKER LOYD

    PARKER LOYD
    Ak chcete na tom zarobiť nestačí Vám 10.000 EUR . V prvom rade musíte byť neskutočne presvedčený sám o tom, že to bude fungovať a musíte mať skúsenosti, inak nezabezpečíte všetky stránky, o ktorých ľudia z daného biznisu už vedia.

    Na druhej strane ak viete o danom biznise čo najviac tak, tak je to investícia do firmy lepšia ako uložiť peniaze v Banke či do nehnuteľnosti.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Prečo "neužitočné za toto ?
    bodliak
    Ešte potrebuješ spoľahlivých odolných solventných notorikov na funkciu firemných štamgastov.
    Dám jedno príslovie:

    Čo z krásnej misky,keď je prázdna ???

    ---------------------------------------
    Otvorenie pohostinstva - Stačí mi kapitál 10000 eur?
    Pochváliť dedomraz111
    Stačí mi tento kapitál na otvorenie (krčmy, baru, pohostinstva)?
    Niekomu stačí kľudne nejaká drevená búda a bude mať štamgastov, ak to nebude nejaký pľuvak, ak budú primerané ceny, príjemná atmosféra...a bude mať pravidelné tržby.
    Druhý si otvorí niečo na úrovni, ceny zarúbe jak v Karibiku, nepustí tam chlapa v montérkach, kuchyňa mu pôjde na prázdno a čašníci si budú barovom pulte v zuboch a nosoch špárať od nudy.
    -------------------------------------
    Či stačí?
    To predsa záleží od vyššie popísaného, od lokality, od financií daného obyvateľstva.....blá, blá, blá...

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Ešte potrebuješ spoľahlivých odolných solventných notorikov na funkciu firemných štamgastov.

    Otvorenie pohostinstva - Stačí mi kapitál 10000 eur?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.