Zavrieť

Porady

Preradenie na 2 zmennú prevádzku

Môže zamestnávateľ preradiť zamestnankyňu na 2 zmeny, prakticky tak mu funguje celá výroba. Zamestnankyňa mala dohodnutú prácu 1 zmenu po nástupe z rodičovskej dovolenky, je vydatá , dieťa bude mať o mesiac 6 rokov , ona sama je držitelkou preukazu ZŤP. Minulý rok podpísala platový výmer, kde má už určenú týždennú dobu na dvoj smenný režim , ale teraz robí problémy. Chcem sa opýtať, sú tu nejaké zákonné obmedzenia, vyplývajúce zo ZP, v organizácii, nie sú odbory.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Co ma platovy vymer spolocne s dvojzmennou prevadzkou?
    (ste ako nasi poslanci, zmenou v jednom zakone urobia radikalnu zmenu ineho zakona a vyznat sa v tom je potom riadna fuska)

    Ak ma v pracovnej zmluve definovanu jednozmennu prevadzku a nepodpisali ste zmenu pracovnej zmluvy, tak plati to, co ma v pracovnej zmluve.
    pokial ju chcete preradit, treba jej dat podpisat zmenu prac. zmluvy.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    deha zmenou pracovného úväzku sa vždy menila aj mzda, sú hodinovo platení a tým sme to dávali do poriadku a nebol s tým problém.
    ale dobre ak ja teraz dám vypracovať dodatok na 2 zmeny a ona mi to nepodpíše, tak ju mám vyhodiť?
    ivka70 Platovy vymer je u vas teda zmena pracovnej zmluvy?
    A aky by mal byt dovod "vyhodenia" ?
    deha "rozviazanie PP". Čo s ňou, ked to nepodpíše, to by každý chcel robiť na rannú, ale nenájdem ženu, ktorá jej bude robiť neustále striedačku na poobednú, v tom je problém, tak sa to bude musieť nejak riešiť a to bol ten problém na aký som sa pýtala, či skrz dieťa , alebo ZŤP nemá nejaký špeciálny zákonný prístup k jej osobe, alebo ked nie tak sa to musí nejak riešiť a zrejme výpoveďou.
      zbaliť

    Preradenie na 2 zmennú prevádzku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.