Zavrieť

Porady

brigada

dobrý den potrebujem surne vediet ako je to s pracou studenta.robim na dohodu od januara do konca juna 75 hodin mesacne.chcela by som predlzit zmluvu aj na leto, ale zamestnavatel nechce, vraj mozem odpracovat iba 550 hodin, a zarobit 38 000 tisic rocne. potom sa vraj platia vyššie odvody a neoplati sa to. vraj by mi musel dat polovicnu mzdu a ja este na konci roka zaplatim dan okolo 5 tisic. ale toto sa mi vobec nezda...prosim o skoru odpoved.
dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    nikollleta
    dobrý den potrebujem surne vediet ako je to s pracou studenta.robim na dohodu od januara do konca juna 75 hodin mesacne.chcela by som predlzit zmluvu aj na leto, ale zamestnavatel nechce, vraj mozem odpracovat iba 550 hodin, a zarobit 38 000 tisic rocne. potom sa vraj platia vyššie odvody a neoplati sa to. vraj by mi musel dat polovicnu mzdu a ja este na konci roka zaplatim dan okolo 5 tisic. ale toto sa mi vobec nezda...prosim o skoru odpoved.
    dakujem
    Pozri uvedený § ZP:
    Dohoda o brigádnickej práci študentov
    § 227

    (1) Dohodu o brigádnickej práci študentov môže zamestnávateľ uzatvoriť s fyzickou osobou, ktorá má štatút študenta, aj keď predpokladaný rozsah nepresahuje 100 hodín v kalendárnom roku.

    (2) Na základe dohody o brigádnickej práci študentov nemožno vykonávať prácu v rozsahu prekračujúcom v priemere polovicu určeného týždenného pracovného času. Do tohto rozsahu sa nezapočítava čas pracovnej pohotovosti, za ktorú zamestnancovi nepatrí odmena, a pracovná pohotovosť doma.

    (3) Dodržiavanie dohodnutého a najviac prípustného rozsahu pracovného času podľa odseku 2 sa posudzuje za celú dobu, na ktorú bola dohoda uzatvorená, najdlhšie však za 12 mesiacov.
    Z dohôd zamestnanec neplatí odvody.
    zakonník práce som si uz citala a rozumim mu, ale chcela by som konkretnu odpoved s konkretnymi cislami. dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.