Zavrieť

Porady

Ako sa stat dedra poradkynou?

Vie mi niekto poradit ako sa stat dedra poradkynou? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tom_i je offline (nepripojený) tom_i

    tom_i
    ako bolo raz v jednom filme povedané: "Stačí se řádne přihlásit ..." Ale nie keď máš v okolí niekoho kto s dedrou robí tak cez ňu (ona ti dá svoje číslo, ktoré zadáš vo formulári na stránke dedry) alebo priamo cez ich stránku, kde máš všetko popísané
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kagi Dakujem za odpoved.nemam nikoho znameho kto to robi.existuje len ceska stranka ?
    arizona Najlepsie je informovat sa u "zdroja". Ak si nenasla slovensku stranku,kontaktuj cesku a spytaj sa,ci maju zastupenie aj na SK.
    tom_i ano mam pocit ze ta to presmeruje na slovensku verziu a aj ceny budes mat v €, ved tam je to vsetko napisane a dost zrozumitelne
    kagi Tak Vas poprosim o link kde ma to presmeruje pretoze som na oficialnej stranke dedra.cz a nieje tam nic len predaj tovaru..ani kontakt
    arizona http://www.dedra.cz/?force=normal. Dolu v pravom rohu mas kontakne info. Ale aj tam mam od zaciatku pocit, ze v tejto teme ide skor o nieco ine...
    tom_i Ale ved na tej hoc aj ceskej stranke ma vsetko napisane takze nechapem o co ide dole je napisame moznosti spoluprace ... pokial mate dotazy kontaktujte nas zde takze staci kliknut a napisat, hold ale nie je nic lahsie ako dat vsetko na zlatom podnose
      zbaliť

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Stacilo mi nahodit do googlu dedra sk a naslo mi kopec stranok. Naozaj nechapem preco nepouzivas google,ked nieco hladas... http://www.mojadedra.sk/
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka žeby reklama? neverím totiž,že môže byť niekto taký hlúpy,aby to nevedel dať do googla.
    kagi kazdemu sa ospravedlnujem ja som to hladala v praci na telefone a vobec nic som nemohla najst az som mala nervy..a teraz na NTB to vidim a uz tam idem pisat. dakujem Vam. a mimochodom ked som dala do googlu dedra innovations alebo len dedra tak mi to samozrejme vyhodilo milioooooon stranok ale vsade som videla len predaj ich tovaru a nie nieco kde by som sa zaregistrovala alebo nieco takee.
    kagi arizona dakujem za tuto stranku ja neviem kam som pozerala ale naslo mi to rozne stranky len tuto nie..takze si mi poradila,,diiky
      zbaliť
    kopretinka 10.10.14 12:10 odstránil(a) z Porady

    Ako sa stat dedra poradkynou?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.