Zavrieť

Porady

Vyhrážanie sa za neposkytnutie služby

Pozdravujem Vás !

Stáva sa Vám, že pri podnikaní stále natrafíte na niekoho, kto sa Vám vyhráža ?
Konkrétne dnes ma rozčúli zákazník, ktorý sa mi vyhráža všetkými orgánmi.

Pred 6 r. som mu poskytol službu - vytvoril stránku. Teraz mu vraj nejde. Ale to nie je moja chyba, že nastal technický pokrok v php, nikde som mu negarantoval doživotnú funkčnosť ani podporu.

Jeho tvrdenia sú absurdné, vraj štát mi dal oprávnenie podnikať a tak som povinný poskytovať služby, inak ma dá na SOI a podobne ?

Ako sa proti takým bránite ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    už sa tvorbe stránok nevenuješ?

    Ak áno, tak mu tie úpravy oceň, aby videl, kolko by ho to stálo.

    Hlasovalo 7 pouzivatelov

    Užitočné (7)
    taiko, Mária27, lujza.j, Dav, Ing. Ľubomír Janoška, sosak, arizona
    7
    Coosom Ďakujem za odpoveď.
    Ale áno, čiastočne sa tomu venujem v zmysle Autorského zákona, viac menej sa venujem ale iným veciam a nemám čas riešiť tieto veci.
    Nechce sa mi ale naťahovať s ním ani úradmi.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    To celych sest rokov mu fungovala "bez udrzby"? To si moze gratulovat :-)
    Ako pise Dasa,navrhni mu upravu,posli cenovu kalkulaciu,vysvetli mu,ze aj o stranku sa treba pravidelne starat a nik mu to nebude robit zadarmo. A vsetko si daj do zmluvy,ak by zacal po case znovu vymyslat.

    Podla mna to vyhrazanie je iba bu-bu,ale staznostami na soi nic nedosiahne.

    Hlasovalo 6 pouzivatelov

    Užitočné (6)
    Mária27, alaya1, Anika61, kn-alka, Dav, fortunka
    6
    Coosom Ďakujem.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    A co od teba chce?
    Poskytol si mu stranku a odovzdal alebo bolo v cene aj support?
    Lebo zvycajne sa support po implementacii nacenuje separatne.
    sucastou implementacie je kratkodoby support po implementacii, kvoli opravam pripadnych chyb.
    Ale mal by si mat v zmluve osetrene, co je a co nie je sucastou ceny.
    Vyhol by si sa aj takymto vyhrazkam.

    fortunka je offline (nepripojený) fortunka

    fortunka
    Ja takýchto neriešim, väčšinou to odignorujem. Ak je veľmi arogantný "zákazník" a nebodaj začne aj urážať a vykrikovať, tak mu poskytnem aj kontakt na SOI a pošlem ho kade ľahšie. Mala som tu jedného hulváta, čo sa chcel dokonca biť a potom okrem SOI spomenul aj políciu, tak som na neho zavolala SBSkára s tým, že ja na neho tu políciu zavolám ak nezmizne. Ľudia su kadejaký, ale toto bol extrém )))
    Môžeš mu urobiť cenovú ponuku a nech sa rozhodne. Ak nechce platiť a chce to v cene starého (ako keby doživotný servis), tak bohužiaľ,by som mu povedala, že to nejde. Ak to už nerobíš, tak sa mu treba povedať, že bohužiaľ už to nevykonávame a treba sa obrátiť na niekoho iného. A čo chce dať inak na SOIku? Že si mu neposkytol službu? (kontrole povieš, že si zaneprázdnený inou prácou a nemohol si vziať inú zákazku..) alebo Nemá v cene upgrade stránky? ( nech ti ukážu zmluvu, ktorá ťa k tomu zaväzuje)... Teda pri normálnom jednaní a podnikaní zo SOI nemáte mať prečo strach... prídu a odídu
    Coosom Ďakujem za názor a pobavenie vo Vašej situácii. Za tie roky som mal aj kontrolu zo SOI aj kontrolu zo Živnostenského úradu, vždy dopadli dobre, zo Živnostenského padla aj pochvala . Len ma tak vytočil, som človek, ktorý sa snaží všetko robiť poctivo a takéto veci som sa ešte nenaučil predýchavať.

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    najhoršia kombinácia - arogantný a "nie v obraze". Žiaľ, sú to normálne postupy v súčasnej dobe. Čo sa nedá dosiahnuť argumentami, to sa takí ľudia snažia dosiahnuť silou/aroganciou.
    Ak si pánom svojej firmy, môžeš ho tvrdo poslať kam len chceš. Samozrejme až potom, ako nebude prístupný tvojim argumentom, že nemá na nič nárok a že support je platná služba, ktorú mu môžeš naceniť.
    Na vyhrážkach sa môžeš zasmiať. Ak si nemal zmluvu, ktorá by ťa zaväzovala poskytovať doživotný support, tak...

    pbrezovsky je offline (nepripojený) pbrezovsky

    pbrezovsky
    nechapem, ved on potrebuje spravu webu co vies dodat, tak preco sa s nim nedohodnes? ved sprava webu je pre teba isty mesacny prijem a je to minimum prace - teda ak mas dobre spravenu zmluvu..
    zlatica76 medzi dvoma právnickými osobami neplatí 2 ročná záruka. 2ročná záruka platí len pre fyzickú osobu nepodnikateľa.

    Podnikatelia si záručnú dobu musia dohodnúť v zmluve.
    PARKER LOYD Tak potom sa nemusí báť SOI

    Vyhrážanie sa za neposkytnutie služby

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.