Zavrieť

Porady

Distribucia mrazeneho vyrobku vlastnej vyroby.

Ahojte par rokov dozadu (2010) som sa tu radil ked som na Slovensko priniesol vyrobok mrazený jogurt JOGO .

( WEB , FB )
Situacia na Slovensku je tazka a tak sa aj napriek tomu ze ponukam cisto Slovensku znacku, Slovensku recepturu a TOP (zdravy aj kvalitny produkt )musim sa obracat za kazdy cent. A stale bojujeme z existencnymi problemami. Tolko na UVOD....
OTAZKA:
Mame pobocky v obchodnych centrach v BA,BB a Kosice. Na hygiene sme specifikovany ako vyroba kedze my si vyrabame konecny produkt na mieste sami. ( ako som spominal je to nasa vlastna receptura ).
Cerstvy mrazeny jogurt je priamo zo stroja a je kremovitej povahy. No ked sa da do mraznicky ma dlhu trvanlivost a hlavne sa da zobrat domov. To je to co sa snazim teraz docielit.
Co potrebujem ak mienim zacat Balit !!!! ( hygieny veterina oznacenia....)
​(po par kusov) pre jedalne, bufety a pod. MRAZENY JOGURT JOGO a sam si ho budem rozvazat. Na 100 000ove objednavky do plniciek nemam financie a je problem aj so samotnymi plnickami.
Prevadzky niesu vytazene ako by som si zelal a tak takto by sa dala vytazit aj prevadzka s personalom.
Ak treba este nejake info rad doplnim a dakujem za akekolvek konstruktivne rady.

PS: Stale hladam investora/partnera na tento projekt nakolko uz sam niesom schopny riadit vsetko okolo znacky.

Dakujem
kolaz to HOME.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Distribucia mrazeneho vyrobku vlastnej vyroby.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.